Neler Yeni

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Her türlü gameboosterdan iyidir. Red switch daha sessiz bu arada.
2 tane atmıştım hocam hangisinden bahsediyorsunuz ? Şuanda red switch kullaniyorum brown daha sessiz değilse benim için sıkıntı neyse mecbur red alıcaz o zaman. Eğer bütçeyi birazcık daha arttırıp daha mantıklı bir seçenek var derseniz birazcık genişletebilirim

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
2 tane atmıştım hocam hangisinden bahsediyorsunuz ? Şuanda red switch kullaniyorum brown daha sessiz değilse benim için sıkıntı neyse mecbur red alıcaz o zaman. Eğer bütçeyi birazcık daha arttırıp daha mantıklı bir seçenek var derseniz birazcık genişletebilirim
Bu bütçelerde redden daha az sesli switch bulmak zor, silent switchli klavyeler 80-90usdden sonra başlıyor ama onlar da çok tatmin eder mi sizi bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçelerde redden daha az sesli switch bulmak zor, silent switchli klavyeler 80-90usdden sonra başlıyor ama onlar da çok tatmin eder mi sizi bilmiyorum.
İkisi de iyidir gameboosterdan, sonuçta hotswap.

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi de iyidir gameboosterdan, sonuçta hotswap.
Anladım teşekkürler kulaklık avantajı olduğu için whatgeek sitesindekini alıcam sanırım, bütçeyi şuanda 55 60 dolara kadar çıkarabiliyorum farklı bir oneriniz varsa onu alayım.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Anladım teşekkürler kulaklık avantajı olduğu için whatgeek sitesindekini alıcam sanırım, bütçeyi şuanda 55 60 dolara kadar çıkarabiliyorum farklı bir oneriniz varsa onu alayım.
İkisi de güzel, ihtiyacınız dahilinde bakabilirsiniz.

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
İkisi de güzel, ihtiyacınız dahilinde bakabilirsiniz.
AK992 klavyenin mavi seçeneği 55 dolara çok hoşuma gitti sanırım onu alacağım

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Rgb istemiyorum zaten, teşekkürler yardım için. Kupon vesayre demiştiniz bu sitede herhangi bir kupon var mı? Bir de attığınız kulaklıklardan birini alıcam.
GAINSWG12 veya XMAS veya XMAS1 deneyin.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
GAINSWG12 veya XMAS veya XMAS1 deneyin.
Hocam bilgim yok bir şey soracağım, custom klavye yapmayı düşünüyorum, apex pro tkl alacaktım. Bu custom klavyelerde gecikme süreleri falan nasıldır? gmk67 üzerine v3 cream yellow switch takmayı düşünüyorum. Farkları ne olur.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Hocam bilgim yok bir şey soracağım, custom klavye yapmayı düşünüyorum, apex pro tkl alacaktım. Bu custom klavyelerde gecikme süreleri falan nasıldır? gmk67 üzerine v3 cream yellow switch takmayı düşünüyorum. Farkları ne olur.
Apex pro tkl yerine akko 7th anniversary edition daha iyi, gecikmeleri de çok iyi açıkçası.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Apex pro tkl yerine akko 7th anniversary edition daha iyi, gecikmeleri de çok iyi açıkçası.
Hocam apex pro tkl’yi 3.8’e alacaktım eğer onu almazsam custom klavye gmk67-switch-keycap falan ortalam 2-2.2 ye gelecek aradaki ortalama 1.500₺ fiyat farkına değecek bir özellikleri var mı apex pro’nun? Şu an 150 dolara çıkmak istemiyorum sistem de dizeceğim, ekipmanların çok üst seviyede olmasına gerek duymuyorum, belki sonra.

Ama gecikme süresi olarak ne kadar farkları olabilir ki diye düşündüm

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Hocam apex pro tkl’yi 3.8’e alacaktım eğer onu almazsam custom klavye gmk67-switch-keycap falan ortalam 2-2.2 ye gelecek aradaki ortalama 1.500₺ fiyat farkına değecek bir özellikleri var mı apex pro’nun? Şu an 150 dolara çıkmak istemiyorum sistem de dizeceğim, ekipmanların çok üst seviyede olmasına gerek duymuyorum, belki sonra.

Ama gecikme süresi olarak ne kadar farkları olabilir ki diye düşündüm
Apex proda manyetik switch var, rapid trigger özelliği işinize yarıyorsa normal klavyelere göre farkı bu. Rapid trigger olan bir klavye söylediğiniz için akko 7th önerdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,056
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom