Neler Yeni

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
2k 2.5k bütcem var tok bı ses istiyorum ne önerirsin
Akko dracula castle alabilirsin, 2400-2700e geliyor. %60-65 okeyse gmk67 full set 2000e falan gelir barebone+switch+keycapsle.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Dracula alıp foam ve tape mod yapsam nasıl olur istediğim o tok ses gelir mi Tokur Tokur bı ses var ya i
Evet, draculanın pcbsi de iyi. Tape mod ve foam mod da çok kolay zaten, netten bakabilrisin ses testlerine.

Blacdus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ziya Berkay Özdemir
Arkadaslar sa. Bende bu klavyede karar kildim. @MuratTheFounderOfGariban hocamla birlikte tabi. Simdi ben bu klavyeyi aliden vergi dahil 3400 lira civarina alabiliyorum. Daha uyguna alabilecegim bi site var midir?
IMG_0082.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaslar sa. Bende bu klavyede karar kildim. @MuratTheFounderOfGariban hocamla birlikte tabi. Simdi ben bu klavyeyi aliden vergi dahil 3400 lira civarina alabiliyorum. Daha uyguna alabilecegim bi site var midir?
IMG_0082.jpeg
Bu arada klavyeye inanilmaz yukseldim. 1 haftadir klavye bakiniyorum karar veremedim. Bunu gorur gormez iste bu dedim diger butun klavyeleri eledim.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Alıntıyı görüntüle

Bu arada klavyeye inanilmaz yukseldim. 1 haftadir klavye bakiniyorum karar veremedim. Bunu gorur gormez iste bu dedim diger butun klavyeleri eledim.
Bu fiyata kesinlikle bu klavye alınmaz. Azıcık üstüne m1w alıyorsun.

Blacdus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ziya Berkay Özdemir
Bu fiyata kesinlikle bu klavye alınmaz. Azıcık üstüne m1w alıyorsun.
Niye alinmasin ki bro. Fekerin klavyeleri kotumu. He dersen ki bin lira fazla verip m1w alirsan daha iyi olur o ayri ama oyle bisey dedin ki klavyeyi çöp ettin

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer

Blacdus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ziya Berkay Özdemir
Arada kasa farkindan baska bi cok ahim sahim fark yoksa goruntu olarak cok begendigim icin degistirme karari almama gerek yok. Yani klavyenin ustunde tepinmeyecegim kasasi cok muhim degil benim icin

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Arada kasa farkindan baska bi cok ahim sahim fark yoksa goruntu olarak cok begendigim icin degistirme karari almama gerek yok. Yani klavyenin ustunde tepinmeyecegim kasasi cok muhim degil benim icin
Aynı paraya mercedes almak varken daha düşük segment bir şey tercih etmek senin elinde. Feker klavyeler kötü değil ama quality control çok kötü, ürünle bir sıkıntı yaşasan muhattabın yok. Ayrıca kasasını napayım dediğin şey klavyenin her şeyini değiştiriyor. İçinde kullanılan pcb de kendini kanıtlamış akkonun high end pcbleri. Feker 2300-2400bandında olsa amenna ama 3400e gidip fekeri alacağına 200tl koyup m1w almıyorsan güler herkes bu duruma.

Ne kadara geldi her sey dahil m1w
130-135usdydi.

Top Bottom