Neler Yeni

zam yemiş 300tl olmuş

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,280
İsim
Emre siyah

ChristianSerratos

80+ Silver

ChristianSerratos

80+ Silver

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Ziya Enes
yaşım 18 dostum ve aynı konu tekrar açılınca modlar bile kapatıyor haberin olsun isterim
olm sanki naptık yanlış fiyat girilmiş herkes alsın diye konu açtım çok uzatmışsınız zaten 900 lira olmuş

EnesM1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Mercan
olm sanki naptık yanlış fiyat girilmiş herkes alsın diye konu açtım çok uzatmışsınız zaten 900 lira olmuş
onunda çözümünü buldum birazcık uğraştırıcı ancak toplam 213 tl ye geldi kinguin sitesinden

Palworld NG XBOX One / Xbox Series X|S CD Key diye bir şey satılıyor onu alıyorsunuz microsoft mağaza kodu geliyor sonra yeni bir hotmail hesabı açın veya kullandığınız bir hotmailinizin hesap ayarlarından bölge olarak nijerya ülkesini seçip kaydetin sonra nijeryaya bağlanabiliceğiniz bir vpn bulun ben telefondan buldum iosta da vardı galiba adı nigeria vpn olarak geçiyor onu açıp bağlanın sonra telefonunuzdan xbox. com a girip masaüstü sitesi olarak ayarlayın oyunlar kısmından yenı kod kullanına girip aldığınız kodu girin aktif edin bilgisayardan windows mağazadan o hesaba girince kütüphanede gözüküyor zaten indirip oynayabiliyorsunuz​

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Ziya Enes
onunda çözümünü buldum birazcık uğraştırıcı ancak toplam 213 TL ye geldi kinguin sitesinden

Palworld NG XBOX One / Xbox Series X|S CD Key diye bir şey satılıyor onu alıyorsunuz microsoft mağaza kodu geliyor sonra yeni bir hotmail hesabı açın veya kullandığınız bir hotmailinizin hesap ayarlarından bölge olarak nijerya ülkesini seçip kaydetin sonra nijeryaya bağlanabiliceğiniz bir vpn bulun ben telefondan buldum iosta da vardı galiba adı nigeria vpn olarak geçiyor onu açıp bağlanın sonra telefonunuzdan xbox. com a girip masaüstü sitesi olarak ayarlayın oyunlar kısmından yenı kod kullanına girip aldığınız kodu girin aktif edin bilgisayardan windows mağazadan o hesaba girince kütüphanede gözüküyor zaten indirip oynayabiliyorsunuz​

yani hocam biraz uznun bir yöntemmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom