Neler Yeni

Zararlı yazılım oyun dosyaları arasına girebilir mi?

Ryzenx

80+
Zararlı yazılım (KMSpico) oyun dosyaları arasına girebilir mi? Temiz kurulum yapmak istiyorum ama oyunları bir hard diske atıp PC'yi formatlayıp tekrar hard diskten oyunları PC'ye atmayı düşünüyorum. KMScipo virüsü tekrar PC'ye girer mi? Not: Kaspersky, Malwarebytes ve Windows defeder çevrimdışı tarama yapıyorum hiçbir şey çıkmıyor. Yine temiz kurulum yapmama gerek var mı?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,784
İsim
Hacı
Hayır gerek yok. Malwarebytes ile tam tarama sonucunda bir şey çıkmıyorsa temizdir.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Zararlı yazılım (KMSpico) oyun dosyaları arasına girebilir mi? Temiz kurulum yapmak istiyorum ama oyunları bir hard diske atıp PC'yi formatlayıp tekrar hard diskten oyunları PC'ye atmayı düşünüyorum. KMScipo virüsü tekrar PC'ye girer mi? Not: Kaspersky, Malwarebytes ve Windows defeder çevrimdışı tarama yapıyorum hiçbir şey çıkmıyor. Yine temiz kurulum yapmama gerek var mı?
Avast ve Kaspersky ile tam tarama yaptın ve bir sorun çıkmadıysa temizdir ya yine de için rahat etsin istiyorsan oyun dosyalarına karıştığını pek tahmin edemeyiz ama büyük ihtimal karışmamıştır.

Ryzenx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan hala korsan lisans kullanıyorum. Pc ye Zarar verir mi?
Avast ve Kaspersky ile tam tarama yaptın ve bir sorun çıkmadıysa temizdir ya yine de için rahat etsin istiyorsan oyun dosyalarına karıştığını pek tahmin edemeyiz ama büyük ihtimal karışmamıştır.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,784
İsim
Hacı
Olmaz. 12 yıldır korsan lisans kullanıyorum.
Hatta en son yaptığım lisans oem key oldu format atsam da gitmiyor. 🤣

Ryzenx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmaz. 12 yıldır korsan lisans kullanıyorum.
Hatta en son yaptığım lisans oem key oldu format atsam da gitmiyor. 🤣
2019 yılından sonra KMSpico kapandı diye bir yazı görmüştüm 2019 dan sonrakiler gerçek KMSpico olmuyormuş. Bu doğru mu ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
KMSpico virüs değil ki? İllegal bir Windows etkinleştirme servisi.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,784
İsim
Hacı
2019 yılından sonra KMSpico kapandı diye bir yazı görmüştüm 2019 dan sonrakiler gerçek KMSpico olmuyormuş. Bu doğru mu ?
Kms auto, kms pico vs birsürü yöntem kullandım (!)
Ayrıntılarını bilmiyorum.
İndirdiğim birkaç site var orda en günceli neyse indirip kullanıyorum. Sorun falan da olmuyor. Virüs te bulaşmıyor. (!)

Ryzenx

80+
KMSpico virüs değil ki? İllegal bir Windows etkinleştirme servisi.
Birçok yazıda gördüğüm için söylüyorum. 2019 yılından sonrakiler sahte onlar Bilgisayarı bot olarak falan kullanıyormuş diye. Biraz çekindim bende konu açmak istedim
Kms auto, kms pico vs birsürü yöntem kullandım (!)
Ayrıntılarını bilmiyorum.
İndirdiğim birkaç site var orda en günceli neyse indirip kullanıyorum. Sorun falan da olmuyor. Virüs te bulaşmıyor. (!)

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,784
İsim
Hacı
Birçok yazıda gördüğüm için söylüyorum. 2019 yılından sonrakiler sahte onlar Bilgisayarı bot olarak falan kullanıyormuş diye. Biraz çekindim bende konu açmak istedim
Göre Yöneticisinden bakabilirsiniz varsa öyle bir şey görünür zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özelden hangi siteden indirdiğinizi yazar mısınız?

Top Bottom