Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Zayıflama/Masaj Aleti 127₺🔥Kargo Ücretsiz

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,158
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,418
İsim
Hakanbey
195 boy 140 kiloydum lazerli karın ve bel kas dokularını geliştiren bir cihaz ile Kilomda önemli bir değişiklik yaşamadım ancak önceden 2 mekik çekemezdim şuanda 100 rahat çekiyorum 1 yılda bu hale getirdi beni cihaz teknoloji çok iyi Doktorum Fizik tedavi merkezinde bu cihazların kullanıldığını ve çok iyi sonuçlar aldığını söyledi tabi biraz tuzlu geldi ama artık spor yaparken yorulmuyorum yada sınırlarım baya uzadı hayatımda 2km yol yürüyemezdim geçen test ettim 20km yürüdüm ve yorulmadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
195 boy 140 kiloydum lazerli karın ve bel kas dokularını geliştiren bir cihaz ile Kilomda önemli bir değişiklik yaşamadım ancak önceden 2 mekik çekemezdim şuanda 100 rahat çekiyorum 1 yılda bu hale getirdi beni cihaz teknoloji çok iyi Doktorum Fizik tedavi merkezinde bu cihazların kullanıldığını ve çok iyi sonuçlar aldığını söyledi tabi biraz tuzlu geldi ama artık spor yaparken yorulmuyorum yada sınırlarım baya uzadı hayatımda 2km yol yürüyemezdim geçen test ettim 20km yürüdüm ve yorulmadım.
O aletlerle lazerle karın kası oblik vs gelişmez hocam fiyata tuzlu demişsiniz. İyi bir miktar para verdiyseniz iyi de inandırıldıysanız plasebo etkisi artı sağlamış olabilir. Artık spor yaparken yorulmuyorum demişsiniz 1 yıldır spor yapıyorsanız vücüdunuzun buna ayak uydurması çok normal. Zaten kondisyon ile karın ve bel kaslarınında pek bir alakası yok yani onları geliştirseniz dahi yorulmadan yürümenizle veya sporda yorulmamanızla bir ilgisi olamaz. Paranıza yazık ediyorsunuz hatta daha kötüsü gelişiminizi buna bağlıyorsunuz. Bu işi severek yapıyorsanız belirli fitness sayfalarını takip etmenizi öneririm.

Konudaki ürüne gelince geçen yazdığım mesajı buraya da yapıştırıyorum;

Hiç bir işe yaramaz ne yağ yakar ne kas yapar. Yağ yakmak isteniyorsa bir miktar kalori açığı vermek ve kardiyo ile desteklemek gerek. Bu kardiyo gibi yağ yaktıracak bir şey değil bu sadece %30 yağ oranıyla oturanların kilo verme hayali. Terleyince yağ yaktığını sanan yazın kapşonlu ile su gibi antreman yapanlara pazarlanacak bir ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Göbek eritmekle mekiğin ne alakası var karın çalışınca göbek mi eriyor :D
Hala mekik çekmekle göbek eriyeceğini düşünenler olması ne kadar garip. Hele bu iletişim çağında. Millet üşengeç. 5 dakika araştırma yapmak bile işkence geliyor.

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
Hala mekik çekmekle göbek eriyeceğini düşünenler olması ne kadar garip. Hele bu iletişim çağında. Millet üşengeç. 5 dakika araştırma yapmak bile işkence geliyor.
Valla hocam bide altı bomboş bilgileri rahat rahat insanlarla paylaşmaları ayrı bir konu. Sene 2023 oldu hala bölgesel yağ yakımı konuşuluyor. Gerçi şu karışımı iç 1 haftada 10 kilo ver diye tarif veren sayfaların milyon takipçisi var çokta şaşırmamak gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Dax Saz
Sırf göbek eritmek istiyorsanız mekik çekin düzenli olarak sayıyı artırın.
Mekik çekmek göbek eritmek için yapabileceğin en gereksiz hareketlerden biridir. Hatta göbeğinin daha büyük görünmesine bile neden olabilir. Çünkü kas dokusu büyüdükçe üstündeki yağ dokusu da büyük görünür. Yağ dokusunu eritmek için kalori açığı oluşturman gerek. Bunun için de diyet artı kardiyo yapman ve tüm vücudunun kas kütlesini arttırarak bazal metabolizma hızını yükseltmen gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektrik akımı ile kaslarını yapay bir biçimde uyaran bir aygıtın kardiyovasküler kapasiteni arttırdığını söylüyorsun yani. 🤔

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Reflü yapma garantili bir alet hocam kalori açığı yap arada kardiyo yap hafta 3 4 kere sabah aç karna 15-20 x 4 leg raise - crunch yap makina gibi karnın olur 5 6 ay sonra

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

Shaco

80+ Bronze
Kahve sigarayla kahvaltı bundan daha yararlı

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,418
İsim
Hakanbey
Mekik çekmek göbek eritmek için yapabileceğin en gereksiz hareketlerden biridir. Hatta göbeğinin daha büyük görünmesine bile neden olabilir. Çünkü kas dokusu büyüdükçe üstündeki yağ dokusu da büyük görünür. Yağ dokusunu eritmek için kalori açığı oluşturman gerek. Bunun için de diyet artı kardiyo yapman ve tüm vücudunun kas kütlesini arttırarak bazal metabolizma hızını yükseltmen gerek.

Elektrik akımı ile kaslarını yapay bir biçimde uyaran bir aygıtın kardiyovasküler kapasiteni arttırdığını söylüyorsun yani. 🤔
zaten Vücüdümdaki kas oranı normalin altında olduğu için eğildiğimde bile kaslarım kitleniyordu kas gevşetici iğne ile açılıyordum bu tedavi ile yeniden doğmuş gibi oldum.

Tek sorunum tempolu yada koşar adımla ne yaparsam yapayım bi süre sonra nefesim kesiliyor yorulma olmuyor ama nefes alamıyorum.

Top Bottom