Neler Yeni

Zeki Paşa Yalısının Güncel Sahibi Kim?

Reindi

80+ Silver
Herkes abartıyor sanıyordum bugün gittim gördüm böyle bir şey olamaz ya o kadar bakımsız ki sarmaşık kaplamış dışını içeri giriş yok zaten kapıları paslanmış kaç yıldır girilmediyse camları kırılmış ama çok güzel bir konumda söyle şaheserler çürüyor ya deliriyorum böyle ahh keşke benim olsa :D

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,080
İsim
Oozdmrsm
Herkes abartıyor sanıyordum bugün gittim gördüm böyle bir şey olamaz ya o kadar bakımsız ki sarmaşık kaplamış dışını içeri giriş yok zaten kapıları paslanmış kaç yıldır girilmediyse camları kırılmış ama çok güzel bir konumda söyle şaheserler çürüyor ya deliriyorum böyle ahh keşke benim olsa :D
başlığa bakınca şey dedim içimden.
yav ne yapacan sanki alacaksın

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sahibinin çok daha değerli yerleri var veya sahibi olduğundan haberi yok. Miras kalan kişi için yerler intikal yapılmadıysa kolay kolay öğrenemezde.

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başlığa bakınca şey dedim içimden.
yav ne yapacan sanki alacaksın
kanka tabi ki alamam :D böyle bir şeyin imkanı varmı sence :D ortalıkta ben zenginim diye dolaşan adamlardan 100 tane yan yana koysan yine alamaz o yalıyı :D en son 550 milyona satışa çıktı 2019 da şuan 1 milyar lira de anca böyle acun falan alacak orayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sahibinin çok daha değerli yerleri var veya sahibi olduğundan haberi yok. Miras kalan kişi için yerler intikal yapılmadıysa kolay kolay öğrenemezde.
ama kim işte xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

iş bankasının falan diyorlardı ama ben mi yanlış biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,899
Üyeler
141,353
Son üye
zPastwL
Top Bottom