Neler Yeni

Zio Fabric vs Hawk Future

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
İkisi arasında kaldım. Piyasadaki en kaliteli 2 koltuk bunlar sanırım araştırdığım kadarıyla. xDrive Altay da vardı ama hiçbir yerde stok yok diye eledim onu. Bu iki koltuk arasında kaldım baya. Benim için rahatlık çok önemli. Future biraz daha ince geldi Fabric'in de süngeri kaç DNS bilgisi yok sordum WP hatlarına cevap bekliyorum. Bu iki modeli de deneyimlemiş, daha önce ikisi arasında kalmış veya bu fiyatlarda farklı bir önerisi olan var mı?
1672591714651.png
1672591751513.png

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Emre Efe
zio fabric kullanıyorum iyi güzel fena değil

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zio fabric kullanıyorum iyi güzel fena değil
İyi güzel fena değil benim için pek yeterli değil hocam 5.5K'ya yakın para veriyorum :D Ne zamandır kullanıyorsun detaylı bilgi verebilir misin sana zahmet?

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Furkan Harmancı
Ben future sipariş ettim yarın geliyor. Merak ettiklerini cevaplarım.

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Emre Efe
İyi güzel fena değil benim için pek yeterli değil hocam 5.5K'ya yakın para veriyorum :D Ne zamandır kullanıyorsun detaylı bilgi verebilir misin sana zahmet?
dns bilgisini hatırlamıyorum ne yazık ki. Sanırım temmuzdan beri kullanıyorum ben 3kya almıştım kalitesi falan gayet güzel ama hawk future'ı hiç deneyimlemedim o yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama hawk fab'dan daha kaliteli bence

her gün saatlerce pc başında oturuyorum bana bir ağrı falan yaşatmadı üstüne ağrılarımdan kurtardı yani

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
dns bilgisini hatırlamıyorum ne yazık ki. Sanırım temmuzdan beri kullanıyorum ben 3kya almıştım kalitesi falan gayet güzel ama hawk future'ı hiç deneyimlemedim o yüzden karşılaştırma yapamayacağım ama hawk fab'dan daha kaliteli bence

her gün saatlerce pc başında oturuyorum bana bir ağrı falan yaşatmadı üstüne ağrılarımdan kurtardı yani
Oturma yeri nasıl? Ne derece rahat? Hafızalı mı?

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Emre Efe
oturma yeri gayet büyük geniş üstünde bağdaş kurarak oturmama rağmen sığmayan veya sağa sola çarpan bir yerim olmuyor ve hafızalı
Oturma yeri nasıl? Ne derece rahat? Hafızalı mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

koltuğun rahatlığı gayet güzel bence sabahtan akşama kadar oturduğumda herhangi bir uyuşma veya ağrı hissetmiyorum ama benim sana bunları söylememin pek anlamı yok çünkü senin alet farklı benimki farklı hocam :D sana sert gelen bana yumuşak gelebilir bana sert gelen sana yumuşak gelebilir o yüzden tek şansın deneyimlemek

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hawk daha kaliteli arkadaşim kullaniyor çok güzel
Neye göre daha kaliteli hocam?

oturma yeri gayet büyük geniş üstünde bağdaş kurarak oturmama rağmen sığmayan veya sağa sola çarpan bir yerim olmuyor ve hafızalı

koltuğun rahatlığı gayet güzel bence sabahtan akşama kadar oturduğumda herhangi bir uyuşma veya ağrı hissetmiyorum ama benim sana bunları söylememin pek anlamı yok çünkü senin alet farklı benimki farklı hocam :D sana sert gelen bana yumuşak gelebilir bana sert gelen sana yumuşak gelebilir o yüzden tek şansın deneyimlemek
Hafızalı olup olmadığını merak ediyordum teşekkürler. 4800'e geliyor toplam hatta kolçak süngeri de eklemezsek 4600. Sende var mı kol desteği?

floscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Emre Efe

Hafızalı olup olmadığını merak ediyordum teşekkürler. 4800'e geliyor toplam hatta kolçak süngeri de eklemezsek 4600. Sende var mı kol desteği?
kol desteği dediğin o süngerler ise bende var onlardan hediye göndermişlerdi

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim

egebaranakk0

80+ Silver

Rahatlik anlaminda kanka okey ,hem zaten zio o kadar saçma bi sistem kurmuş ki utanmasa vidaya bile para alicak

Top Bottom