Neler Yeni

Hawk future vs Zio Fabric

Mert

80+ Silver
bu kadar para verip 1d kolçak almak mantıksız bence, üstüne çok çok ince rakiplerine göre
Rakiplerinde çökme şikayeti var, Ikea’da görmedim. Kolçak en azından yükseklik ayarlı olmalı noktasına katılsam da alternatif bulamadım.

DarkWob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sadık Sefa
bu kadar para verip 1d kolçak almak mantıksız bence, üstüne çok çok ince rakiplerine göre
bu videonun 1 yıl kullanım deneyim videosu var onu da izle bro, bu video ile karara bağlanmaz hawk, bel ve boyun desteği sert, oturma yeri sert, ve bir kaç sorun da varmış izle

EsdeathSama

80+ Bronze
bu videonun 1 yıl kullanım deneyim videosu var onu da izle bro, bu video ile karara bağlanmaz hawk, bel ve boyun desteği sert, oturma yeri sert, ve bir kaç sorun da varmış izle
Ofis koltuğu alacağıma taşa otururum açıkçası maalesef böyle düşünüyorum. 169 boy 55 kiloyum zaten mekanizmada sorun yaşama ihtimalim yok yani :D sadece oturduğum yer rahat olsun ve kolçaklar işimi görsün bana fazlasıyla yeter bunlar.

EsdeathSama

80+ Bronze
02.08.2024 tarihli güncelleme
1722602686682.png

Kararımı hawktan yana kullandım ürün gelince sorularınızı cevaplayabilirim

DarkWob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sadık Sefa
Güncelleme:

Bende Gamepower throne satın aldım, şu an kullanıyorum genel hatları ile güzel ve kullanışlı ve ağır abi yapısı da var, bir kaç ay sonraki kullanıcı deneyimini aktarmış olurum

EsdeathSama

80+ Bronze
knk hala kullanıyosan rahatlığı konusunda bi değişim varmı veya oturduğun yerdeki minder ınceldimi acaba
Evet kullanıyorum. Gayet memnunum fakat baş ve bel desteklerini attım bi kenara. Böylesi daha rahat oluyor. 55-56kg arasıyım ve uzun saatler oturduğum oluyor. Çökme yaşamadım sünger gayet kalın ve kaliteli. Sadece uzun saatlerin sonunda elle dokunduğumda bir alçalma var gibi oluyor o da 10dk civarında normal formuna dönüyor zaten.
Kolçaklar 4d olmasından dolayı olabilir tam bilmiyorum biraz fazla boşta sallanma payı var ama genel olarak rahat ve genişler. Kolçakların kendisi yumuşak, ben ekstra olarak kolçak süngeri de aldım çok daha rahat oldu.
Arkaya yaslanırken gıcırdama yaşanıyor bir süre sonra ve maalesef yağlamak zor çünkü yan mekanizma kapalı plastikler ardında. Biraz uğraştırıyor. Yağlayınca sorun çözülüyor tabii ki.

RayqHS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rayq61
Evet kullanıyorum. Gayet memnunum fakat baş ve bel desteklerini attım bi kenara. Böylesi daha rahat oluyor. 55-56kg arasıyım ve uzun saatler oturduğum oluyor. Çökme yaşamadım sünger gayet kalın ve kaliteli. Sadece uzun saatlerin sonunda elle dokunduğumda bir alçalma var gibi oluyor o da 10dk civarında normal formuna dönüyor zaten.
Kolçaklar 4d olmasından dolayı olabilir tam bilmiyorum biraz fazla boşta sallanma payı var ama genel olarak rahat ve genişler. Kolçakların kendisi yumuşak, ben ekstra olarak kolçak süngeri de aldım çok daha rahat oldu.
Arkaya yaslanırken gıcırdama yaşanıyor bir süre sonra ve maalesef yağlamak zor çünkü yan mekanizma kapalı plastikler ardında. Biraz uğraştırıyor. Yağlayınca sorun çözülüyor tabii ki.
peki beşik modu iyi çalışıyormu

EsdeathSama

80+ Bronze
peki beşik modu iyi çalışıyormu
Güzel çalışıyor diyebilirim fakat böyle dev gibi bir koltukta sallanmanın keyfi huzurevi koltukları kadar rahat olmuyor. İyi bir güç uygulamak gerekiyor. Hawkın sitesinde topuz kısmının ayarını değiştirmeyin diyordu ama ben kurcaladım biraz ve daha hafif oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,246
Üyeler
155,543
Son üye
hilalchki
Top Bottom