Neler Yeni

Zio Venom Fabric bu fiyata alınır mı? (10.193,00 ₺)

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
Eklediğim bu seçeneklerden gereksiz olan var mı? Ayrıca kurulum yapılı gönder işareti 500 TL diye çıkardım. Kendim zorlanmam değil mi?
Ayak Uzatma
4D Kol
Mekanizma
Kol desteği
Kilitli Tekerlek
Visco
Ayrıca Hawk Future ile arasında kaldım.
1.png

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Kendi markasını yapıştırmış tüm üretimlerin hepsi birbirinin benzeri zaten. Koltuk oturulmadan alınmamalı. Bu rakamlar yerine yakınızınıda IKEA var ise IKEA'daki modelleri bir deneyin. Çok daha sağlıklı olduğu noktalar olduğu aşikar.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi markasını yapıştırmış tüm üretimlerin hepsi birbirinin benzeri zaten. Koltuk oturulmadan alınmamalı. Bu rakamlar yerine yakınızınıda IKEA var ise IKEA'daki modelleri bir deneyin. Çok daha sağlıklı olduğu noktalar olduğu aşikar.
IKEA Markus denedim ve övdüklerinin gram rahatlığı bile yok o koltukta. 8.500 asla vereceğim bir koltuk değil. Bir de göze de hoş geliyor oyuncu kotukları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Furkan Eren
Daha demin kilitli teker yok diye başıma gelen şey arkaya yaslandım koltuk ileri gitti koltuk gerisine ağırlık bindi 10 sn ecel yerleri döktüm masa ve sandalye arasinda

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,175
İsim
Necati
Eklediğim bu seçeneklerden gereksiz olan var mı? Ayrıca kurulum yapılı gönder işareti 500 TL diye çıkardım. Kendim zorlanmam değil mi?
Ayak Uzatma
4D Kol
Mekanizma
Kol desteği
Kilitli Tekerlek
Visco
Ayrıca Hawk Future ile arasında kaldım.
Alıntıyı görüntüle
Ayak uzatma tamamen gereksiz bence , 4d kolda gereksiz. İkisini çıkartın ve ek olarak indirim kuponu vardı sanırsam 'warrior' veya bazı yayıncılara verdikleri kodlar. Onlardan birisiyle daha uyguna alırsınız.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
Daha demin kilitli teker yok diye başıma gelen şey arkaya yaslandım koltuk ileri gitti koltuk gerisine ağırlık bindi 10 sn ecel yerleri döktüm masa ve sandalye arasinda
Evet ben de bunu düşündüm. O yüzden kilitli tekerlek gerekli gibi.
Ayak uzatma tamamen gereksiz bence , 4d kolda gereksiz. İkisini çıkartın ve ek olarak indirim kuponu vardı sanırsam 'warrior' veya bazı yayıncılara verdikleri kodlar. Onlardan birisiyle daha uyguna alırsınız.
Evet 4d kol gereksiz bulup kaldırdım onun yerine uğraşmayayım diye kurulu olsun seçeneğini seçtim. Ayak uzatma niye gereksiz geldi ki. Film izlerken veya kol takıp yaslanırken iyi olmaz mı?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,175
İsim
Necati
Evet ben de bunu düşündüm. O yüzden kilitli tekerlek gerekli gibi.

Evet 4d kol gereksiz bulup kaldırdım onun yerine uğraşmayayım diye kurulu olsun seçeneğini seçtim. Ayak uzatma niye gereksiz geldi ki. Film izlerken veya kol takıp yaslanırken iyi olmaz mı?
Hocam koltuğu yatırıp uzanacaksanız işe yarayabilir o kısmı unutmuşum kusura bakmayın , onun dışında kullanışlı değil bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Furkan Eren
700 TL'ye tabure aldım Hepsiburada dan istediğim gibi ayağımi uzaya biliyorum harika bir şey nasıl bunsuz yaşamışım bilmiyorum

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
Hocam koltuğu yatırıp uzanacaksanız işe yarayabilir o kısmı unutmuşum kusura bakmayın , onun dışında kullanışlı değil bence.
Evet normal kullanımda yatırmam elbette. Dediğim gibi film falan izlerken işime yarar diye düşündüm.
''warrior'' kodu ile 9083 TL oluyor. Kurulu gönderimi çıkarsam 8584 de aslında iyi fiyat.
resim_2024-08-28_224753590.png

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,175
İsim
Necati

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,175
İsim
Necati
Yarasa mekanizma seçmeye gerek var mı? Diğer koltukta ekstrayken bunda oto seçmişler.
Hocam fark olarak sadece biraz daha dayanıklı olduğunu biliyorum , ayrıca bu modelin oturma yeri daha geniş ve mıktanıslı. Yaslanma kısmının sağ ve sol kısımlarıda dışa doğru yani daha rahat sanırsam.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
Hocam fark olarak sadece biraz daha dayanıklı olduğunu biliyorum , ayrıca bu modelin oturma yeri daha geniş ve mıktanıslı. Yaslanma kısmının sağ ve sol kısımlarıda dışa doğru yani daha rahat sanırsam.
Yarasa mekanizma çıkarıp diğer koltuktaki özelleştirmeler ile birlikte 10.800 e geliyor. Düşünücem bunu.

Top Bottom