Neler Yeni

Ziraat Hesabı hakkında

Şu an askerdeyim ve adıma Ziraat hesabı açılmıştı aylık yatırılan para için. IBAN elimde mevcut, fakat kartım mevcut değil elimde. 2-3 aya çıkıcam, şubeye gidip parayı toplu şekilde elden alabilir miyim? Şu an Internet Cafeden yazıyorum. Buradan ZİRAAT HESABI oluşturmak istediğimde yapamıyorum. Neden olmuyor bilemiyorum, bilen var mı bunu?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şu an askerdeyim ve adıma Ziraat hesabı açılmıştı aylık yatırılan para için. IBAN elimde mevcut, fakat kartım mevcut değil elimde. 2-3 aya çıkıcam, şubeye gidip parayı toplu şekilde elden alabilir miyim? Şu an Internet Cafeden yazıyorum. Buradan ZİRAAT HESABI oluşturmak istediğimde yapamıyorum. Neden olmuyor bilemiyorum, bilen var mı bunu?
Alırsınız. Hesabınızda birikiyordur. Müşteri hizmetlerini arayıp hesabınızda bulunan parayı öğrenebilirsiniz.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

YazılımKafa

80+ Silver
Alırsın. Ayrıca internet cafe gibi yerlerde banka bilgilerini girme.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Enis Solak
Konuyla alakasız olacak ama yedek astsubaylık tarzı 12 aylık görev mi yapıyorsunuz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Alırsınız. Hesabınızda birikiyordur. Müşteri hizmetlerini arayıp hesabınızda bulunan parayı öğrenebilirsiniz.
Uygun ürününüz bulunmamaktadır diyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayabilirsin. Eğer orada da hesabınız yok şeklinde cevap alırsan durumunu açıkla. Bazen E-Devlet üzerine de yatırıyorlar çünkü.
TC Kimlik no ile sorgulattım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yusuf duymayan
şubeden elden teslim alırsın
eğer kendine ait farklı bir ziraat hesap kartın varsa atm lerden gözküyor du

şubeden elden teslim alırsın
eğer kendine ait farklı bir ziraat hesap kartın varsa atm lerden gözküyor du
dediğiniz müşteri hizmetlerinden tc no ile sorgulattım. Bulunamadı gibi bi şey dedi. Şubeye gidip parayı alamayacak mıyım ben şimdi

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,645
Üyeler
151,097
Son üye