Neler Yeni

Ziraat Hesabı hakkında

Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama bölümünden hesabın olup olmadığı çıkar. Bu kadar uğraşmana gerek yok. Paran kalmaz merak etme.
Yani ortada bi IBAN var ama hesabı bulamıyorum, nede çıkmaz acaba ki? Şubeye gidip parayı alamaz mıyım acaba hiç

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
şubeden çekersin aga tc ile ki bende 2 tane hesap vardı askeri hesap 5003 olarak açılmıştı ve atm lerde gözüküyordu
Askeri hesap olduğu için mi gözükmüyo yani Müşteri hizmetlerinde? Elimde kartım yok , sadece hesap IBAN numarası var

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Yavuz
Olduğun ilçede askerlik adına zaten hesap açıldığı için belkide bidaha açamıyorsundur. Karta gerek yok bankaya gidip çekebilirsiniz.

Olduğun ilçede askerlik adına zaten hesap açıldığı için belkide bidaha açamıyorsundur. Karta gerek yok bankaya gidip çekebilirsiniz.
IBAN mevcut elimde dediğim gibi. Ama şu hesap olayına kafayı taktım sadece. Sanırım askeri hesap olduğu için falan gözükmüyo

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Sercan GÖKALP
Şu an askerdeyim ve adıma Ziraat hesabı açılmıştı aylık yatırılan para için. IBAN elimde mevcut, fakat kartım mevcut değil elimde. 2-3 aya çıkıcam, şubeye gidip parayı toplu şekilde elden alabilir miyim? Şu an Internet Cafeden yazıyorum. Buradan ZİRAAT HESABI oluşturmak istediğimde yapamıyorum. Neden olmuyor bilemiyorum, bilen var mı bunu?
Kardeşim Ben geçen gün KPSS ücreti yatırmak için Ziraat mobil'i indirdim Ben de aynı senin gibi askerlik zamanında açtırmıştım hesabı. Mobil uygulamaya giriş yapamadım müşteri hizmetlerini aradım şubeye gitmeniz lazım dediler ama öyle bir şey yok Android telefondan Ziraat mobil'e indirip oradan kayıt olacaksın direk zaten senin olan hesabın gözüküyor. Ben de askerden kalma 632 TL vardı onunla KPSS parasını ödedim 😂 askere de 2022'de gittim bu arada

Kardeşim Ben geçen gün KPSS ücreti yatırmak için Ziraat mobil'i indirdim Ben de aynı senin gibi askerlik zamanında açtırmıştım hesabı. Mobil uygulamaya giriş yapamadım müşteri hizmetlerini aradım şubeye gitmeniz lazım dediler ama öyle bir şey yok Android telefondan Ziraat mobil'e indirip oradan kayıt olacaksın direk zaten senin olan hesabın gözüküyor. Ben de askerden kalma 632 TL vardı onunla KPSS parasını ödedim 😂 askere de 2022'de gittim bu arada
Hocam şu an akıllı telefon erişimim yok. Bunu nasıl hallledebilirim? Hafta içi nöbetçi uzman çavuşa sorup 2 saat çarşı izninde halledicem o zaman
Yani aslında hesabım var ama müşteri hizmetleri sesli yardımında gözükmüyor. Doğru mu anladım?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam şu an akıllı telefon erişimim yok. Bunu nasıl hallledebilirim? Hafta içi nöbetçi uzman çavuşa sorup 2 saat çarşı izninde halledicem o zaman
Yani aslında hesabım var ama müşteri hizmetleri sesli yardımında gözükmüyor. Doğru mu anladım?
Siz şubeye gidin hem size kartınızı da verirler hemen

Siz şubeye gidin hem size kartınızı da verirler hemen
Tamam, peki şubeye gitme fırsatım olmazsa eğer uzaktan ailemden birinin yardımıyla sizin dediğiniz şekilde, ziraat mobil üzerinden telefondan hesap açıp halledemez miyim?
Amacım hesapta para olup olmadığı. O hesaptaki paraya zaten ihtiyacım yok aslında

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Sercan GÖKALP
Tamam, peki şubeye gitme fırsatım olmazsa eğer uzaktan ailemden birinin yardımıyla sizin dediğiniz şekilde, ziraat mobil üzerinden telefondan hesap açıp halledemez miyim?
Amacım hesapta para olup olmadığı. O hesaptaki paraya zaten ihtiyacım yok aslında
Yaptırabilirsin sıkıntı olmaz

Top Bottom