Neler Yeni

Ziraatten ininale aktarılan para 40 dakikadır gelmedi

Aoreus

80+
Babamın karttan ininale 40 lira attık herşeyi doğru girdik eminim ama para hala gelmedi başıma ilkkez böyle bir durum geldi tedirginim korkuyorum 40 lira ne oldu şimdi ne zaman gelir para şikayetvara ve mail olarak ininale destek talebi oluşturdum

xTURANN

80+ Silver
Öncelikle sana tavsiyem, ininal'ı bırak. Aylık en son 2 lira kesiyodu, şuan 5 - 7 kesiyorsa vay haline. Papara çıkart kendi adına, akbanktan para yatırdığın sürece işlem ücreti ödemezsin.

Saat 5 ya da 6'dan sonra eft - havale gibi şeyler hemen geçmiyor. 00.00'ı bekleyin, gelmezse yarın mutlaka gelir. Şikayetvara yazmana da kahkaha attım xD

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Öncelikle sana tavsiyem, ininal'ı bırak. Aylık en son 2 lira kesiyodu, şuan 5 - 7 kesiyorsa vay haline. Papara çıkart kendi adına, akbanktan para yatırdığın sürece işlem ücreti ödemezsin.

Saat 5 ya da 6'dan sonra eft - havale gibi şeyler hemen geçmiyor. 00.00'ı bekleyin, gelmezse yarın mutlaka gelir. Şikayetvara yazmana da kahkaha attım xD
İninal hala 2 tl alıyor artmadı.

Aoreus

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
40 TL için şikayet vara yazmışsın demekki 80 TL olsa düşünemiyorum olacakları
Arkadaşım ulaşmak için yazıyorum hem ayrıca konuya yardımcı olmayacaksan boş yorumlarını kendine sakla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum papara tavsiyen için teşşekkürler fakat şikayetvara yazmam ulaşmam amacıyla hızlı yazsınlar diye toxiclemenide mantıklı bulmadım boş yorumunu kendine sakla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
AHMET KUTAY GÜVEN
Babamın karttan ininale 40 lira attık herşeyi doğru girdik eminim ama para hala gelmedi başıma ilkkez böyle bir durum geldi tedirginim korkuyorum 40 lira ne oldu şimdi ne zaman gelir para şikayetvara ve mail olarak ininale destek talebi oluşturdum
Knk en kötü tosla al ama en iyisi papara , ben nays kullanıyorum kart ı yok tel den bütün işlemleri yapabiliyorsun

Captainenes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Enes Demir

Artık para kesmiyoda kötü ya.

GirayHan

80+ Platinum
alıcı bilgilerini doğru girdiğinden eminsen teknik bir sorun vardır. destek hattı sorunu çözer. sende gönderdiğine dair dekont varsa banka ref numarasından zaten takip ediyor. bir sorun olmaz.

Aoreus

80+
alıcı bilgilerini doğru girdiğinden eminsen teknik bir sorun vardır. destek hattı sorunu çözer. sende gönderdiğine dair dekont varsa banka ref numarasından zaten takip ediyor. bir sorun olmaz.
00.00 geçsin bi hocam göreceğiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada yarin

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
ada yalın
Papara fan boyu felansınız herlarde. Arkadaş zaten paparanın avantajları dezavantajlarını biliyordur muhtemelen. Hadi birkere dersin anlarım. Hem dalga geçip hem defalarca kez demenin mantığı yok. Fan boyluk yapmayın. Arkadaşın mesele gelirsek. hatırladığım kadarıyla banka ile gönderiyorsan. banka hesabı senin olmalı. yani kendi banka hesabından. kendi ininaline yollaya bilirsin para.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,504
Üyeler
156,937
Son üye
DevilSlayingBeast
Top Bottom