Neler Yeni

Ziyou lang T60 klavye blue switch vs red switch

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,781
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Ziyou lang T60 beyaz klavye almayı düşünüyorum ancak hangi switch alacağıma karar veremedim.Sesinin çokluğundan dolayı blue istiyorum ancak ileride kafa şişirme durumu olursa ve ailem sesten dolayı yüksek ihtimal kızar.Genellikle fps oyunları oynuyorum.Red'in sesi blue'ye göre % kaç azdır?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
umut şahin
Ziyou lang T60 beyaz klavye almayı düşünüyorum ancak hangi switch alacağıma karar veremedim.Sesinin çokluğundan dolayı blue istiyorum ancak ileride kafa şişirme durumu olursa ve ailem sesten dolayı yüksek ihtimal kızar.Genellikle fps oyunları oynuyorum.Red'in sesi blue'ye göre % kaç azdır?
knkm ben blue istemiştim red geldi ben memnunum ama blue'nun yeri bende ayrı ana pcmdeki tam klavye blue switch t60 red geldi sessiz ve kaliteli çevrende kalabalık ise şikayet çok olur blue da

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Benim klavye TUF K3 RED. Bir de Ziyoulang T60 blue var. İkisini az önce denedim. Pek bir ses farkı yok.
Yani ses şiddeti anlamında pek bir farkı yok. Blue daha böyle nasıl desem tiz bir sese sahipken Red daha tok bir sese sahip.
Tabi X marka red ile Y marka red aynı olmayabilir. Bu konuda pek bir bilgim yok.

Yardımcı olması açısından şöyle bir öneride bulunabilirim. Eğer gece geç saatler, ailenin uyuduğu saatler veya ailenin gece dizi izleme gibi bir alışkanlığı varsa direkt rede yönel.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,612
İsim
Hacı
Almışken RED alın. Blue hem seni hem de etrafındakileri rahatsız ediyor.
Kulaklık takılı ve müzik dinlerken klavyenin sesini de duymazsın bi zahmet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada RED de gayet sesli.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,781
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim klavye TUF K3 RED. Bir de Ziyoulang T60 blue var. İkisini az önce denedim. Pek bir ses farkı yok.
Yani ses şiddeti anlamında pek bir farkı yok. Blue daha böyle nasıl desem tiz bir sese sahipken Red daha tok bir sese sahip.
Tabi X marka red ile Y marka red aynı olmayabilir. Bu konuda pek bir bilgim yok.

Yardımcı olması açısından şöyle bir öneride bulunabilirim. Eğer gece geç saatler, ailenin uyuduğu saatler veya ailenin gece dizi izleme gibi bir alışkanlığı varsa direkt rede yönel.
Gece çoğunlukla oyun oynuyorum hocam.
knkm ben blue istemiştim red geldi ben memnunum ama blue'nun yeri bende ayrı ana pcmdeki tam klavye blue switch t60 red geldi sessiz ve kaliteli çevrende kalabalık ise şikayet çok olur blue da
Hocam sesini atma şansınız varmı? Yay sesi vb. varmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Alper AKPINAR
Gece çoğunlukla oyun oynuyorum hocam.

Hocam sesini atma şansınız varmı? Yay sesi vb. varmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem red switch hem blue var blue switch kullanıyorum sesi aşırı rahatsız edici değil kaldı ki kulaklıkla kullanıyorum

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,781
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi