Neler Yeni

Zoom oda trollemek suç mu?

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Selam arkadaşlar ben herhangi birsinin zoom odasına girdim ve çocuğun link attığını söyledim ama garip olucak ki kadın çocuğa bir şey demeyip hakkımda hukuki işlemler yapıcağını söyledi böyle bir şey mümkün mü? ve dersten çıkıp modemimi resledim zoom hesabımı silip yenisini açtım siber suçlarda ders trolleme ile ilgili bir şey varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
"Ders trolleme" başlığı altında bir suç yoktur elbet ki fakat yaptığın şey doğru değil. Kadına helâl olsun, şikayet edeceğini söylemiş. Söylemese, diğer dersleri trollemeye devam edecektin...

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Selam arkadaşlar ben herhangi birsinin zoom odasına girdim ve çocuğun link attığını söyledim ama garip olucak ki kadın çocuğa bir şey demeyip hakkımda hukuki işlemler yapıcağını söyledi böyle bir şey mümkün mü? ve dersten çıkıp modemimi resledim zoom hesabımı silip yenisini açtım siber suçlarda ders trolleme ile ilgili bir şey varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
merak etme senin gibi eğitimi baltalayan birinin yaptığı şeyin cezası vardır her türlü.
Yani utanmadan soruyorsun bile bundan başta utanman gerek.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
tabi ki suç bulunursan cezası var

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Ders trolleme" başlığı altında bir suç yoktur elbet ki fakat yaptığın şey doğru değil. Kadına helâl olsun, şikayet edeceğini söylemiş. Söylemese, diğer dersleri trollemeye devam edecektin...
yalnız ben trollemedim kadına çocuğun ders linki attığını söyledim kadın direkt saldırmaya başladı

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Siber suçlar senin dersinin trolüne bakmaz

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merak etme senin gibi eğitimi baltalayan birinin yaptığı şeyin cezası vardır her türlü.
Yani utanmadan soruyorsun bile bundan başta utanman gerek.
hayır dostum ben link attığını söyledim öğrencinin sonra çıkıcaktım kadın 5 dk konuştu sonra çıktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki gerçekten de sana link attılar mı? Kendi dersin olmayan bir derse, izinsiz bir şekilde girmişsin sanki?
dostum o sınıftan bir öğrenci youtubeda link attı gelin arkadaşlar troll diye ben de gittim ve link attığını söyledim yani dersi bozmak gibi bir kaidem yoktu

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
hayır dostum ben link attığını söyledim öğrencinin sonra çıkıcaktım kadın 5 dk konuştu sonra çıktım
Hocam, insanlar zaten yorgun. Alışık olmadıkları bir sistemde eğitim vermeye çalışıyor. Sen bunu yaparak hem hocanın, hem de öğrencilerin vaktini çalıyorsun. Eğlenecek başka bir şey bulamadınız mı yani? Zevk için, ambulansı aramaktan farkı yok bu yaptığının. Umarım tekraren yapmazsın.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
ET4jBgsfgdgdsfgdVpXYAAZN26.jpg

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Korkutmak için demiştir cidden uğraşacaksa para cezası falan yersin

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Hocam, insanlar zaten yorgun. Alışık olmadıkları bir sistemde eğitim vermeye çalışıyor. Sen bunu yaparak hem hocanın, hem de öğrencilerin vaktini çalıyorsun. Eğlenecek başka bir şey bulamadınız mı yani? Zevk için, ambulansı aramaktan farkı yok bu yaptığının. Umarım tekraren yapmazsın.
Zaten ilk defa başkasının dersine girdim hocadan özür diledim başıma bir şey gelebilir mi?

Top Bottom