Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Zowıe Paracord Ec1-c Büyük Boy Sağ El Hafif 24 Çentik Siyah 3200dpi 1216 TL

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir

erentpz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Topuz
Güzel indirim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
Ne saçma sapan bir paylaşım bu. Bir de adam güzel indirim yazmış. Aynen kardşm.

erentpz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Topuz
Ürünün fiyatı Trendyol resmi satıcılı olarak 1216 TL ye gayet iyiydi şu an güncel piyasası 2400-2500 civarı ikinci eli de 1900-2000 civarı nesi saçma sapan paylaşım anlamadım.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne paylaşıp paylaşmayacağımı sana mı soracağım? Piyasası 2200 TL olan ürün bu 1200 e düşmüş alan aldı indirim paylaşım beğenmiyorsan almazsın kimseye zorla aldırmıyoruz. Forumda garip bir kitle var indirim paylaşıyoruz adam teşekkür edeceğine eleştiriyor en iyisi paylaşmamak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Yanlış Bilgilendirme
Satıcı bunlar herhalde, adam 10 tane hesap açmış.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
Uygunsuz davranış
Satıcı bunlar herhalde, adam 10 tane hesap açmış.
Benim sattığımı kanıtlamazsan şerefsizsin, satıcı trendyolun kendisiydi hadi kanıtla bakalım. Bugüne kadar ki tüm paylaşımlarıma bak bir tanı bilinmedik firma var mı?

Ekler

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    248.2 KB · Hit: 66
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Benim sattığımı kanıtlamazsan özür dileyecek misin? Satıcı trendyolun kendisiydi hadi kanıtla bakalım. Bugüne kadar ki tüm paylaşımlarıma bak bir tane bilinmedik firma var mı?

Alıntıyı görüntüle
Az önceki yazında niye hakaret ettin. İnsan gibi konuşmanı rica ediyorum. Herhalde yemediği için değiştirdin yazını.
bu benq nun steelseriesin bu modelinden ne artısı var onu anlatsana bir önce, anlatamazsan eğer az önce sarfettin o kelimeye eşdeğer bir duruma düşersin bence. Yani böyle BİNDİRİM bir paylaşım ancak satıcı olursan mantıklı olur, ya da mağarada falan yaşıyorsun herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuşurken de terbiyeli ol, forum kullanmayı bilmiyorsun galiba.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
Az önceki yazında niye hakaret ettin. İnsan gibi konuşmanı rica ediyorum. Herhalde yemediği için değiştirdin yazını.
bu benq nun steelseriesin bu modelinden ne artısı var onu anlatsana bir önce, anlatamazsan eğer az önce sarfettin o kelimeye eşdeğer bir duruma düşersin bence. Yani böyle BİNDİRİM bir paylaşım ancak satıcı olursan mantıklı olur, ya da mağarada falan yaşıyorsun herhalde.
Neyin yiyip yemediğini gösteririm sana da senin gibi ezik biri için forumdan banlanmaya değmez hadi kanıtlasana lan değişik satıp satmadığımı? İftira atmak bu kadar kolay mı suçsa senin yaptığın nedir?
Hem iftira at sonra deki insan gibi konuş sen önce adam gibi konuşmayı araştırmayı öğren iftira atmamayı öğren sonra çık karşıma Benq nun fiyat politikası böyle 2000 TL altı mouse yok bana gidip steelseries atıyorsun :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Neyin yiyip yemediğini gösteririm sana da senin gibi ezik biri için forumdan banlanmaya değmez hadi kanıtlasana lan değişik satıp satmadığımı? İftira atmak bu kadar kolay mı suçsa senin yaptığın nedir?
Hem iftira at sonra deki insan gibi konuş sen önce adam gibi konuşmayı araştırmayı öğren iftira atmamayı öğren sonra çık karşıma Benq nun fiyat politikası böyle 2000 TL altı mouse yok bana gidip steelseries atıyorsun :D
Benq babanın malı galiba, neyse ben seni bi engelliyeyim. Bomboş birine benziyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,984
Üyeler
140,741
Son üye
naytline
Top Bottom