Neler Yeni

Kız arkadaşım bana çıkma teklif etti, ne yapmalıyım?

Cevizli sucuk

80+ Bronze
Ulan bize hiç böyle şeyler denk gelmez yemin ederim boşa yaşıyoruz ben güzel bir kız gördüğümde kız sanki çöplükte yaşıyormuşum gibi bakıyor knk bence sor bak böyle bir şey varmı diye belkide fazla Arkadaşça görüyordur 9 yıllık diyorsun sonuçta direk sor baktın evet der belli olmaz sende sevdiğini söyle ama bence sen direk abazasın öyle hissettim

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ulan bize hiç böyle şeyler denk gelmez yemin ederim boşa yaşıyoruz ben güzel bir kız gördüğümde kız sanki çöplükte yaşıyormuşum gibi bakıyor knk bence sor bak böyle bir şey varmı diye belkide fazla Arkadaşça görüyordur 9 yıllık diyorsun sonuçta direk sor baktın evet der belli olmaz sende sevdiğini söyle ama bence sen direk abazasın öyle hissettim
ne abazası olm kız güzel dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filmden sonra ne oldu?
sohbet ettik

BIGGZ

80+ Bronze
Bence 40 yıllık dostu olmuşsun

Ama sen akışına bırak, bi bakarsın kızla evleniyorsun :D

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Ariseks

80+ Gold
Akışına bırak
İlerde anlaşılır bence
Zaten 9 yıllık arkadaşız demişsin normal bence
Bir erkeğin kıza merhaba yazınca erkeğin sevgili olmayı istediğini düşünen kız. Gibi olma bence akışına bırak
Benim başıma neden gelmioo.O2🥲🥲

wache2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Furkan

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Son düzenleme:

Microsoft

80+ Bronze
LÜTFEN TROLL YAZMAYIN TROLL KONU DEĞİL
Biz işte yakın bir kız arkadaşımla instagramda yazışıyorduk sonra işte cs giricekmisin falan dedi bende olur girerim dedim ardından işte cs girdik italyanlılar falan geldi 20hp ile eli alamadığım için f*ck you falan dediler sonra işte kız arkadaşımda ingilizce bir şekilde ilk kendi skorlarınıza bakın falan dedi sonra sustular maç bitti falan ertesi gün telefonla aradı denize gidiyorum gelicenmi falan dedi müsait değilim dedim sonra gene akşam oyuna çağırdı falan 1gün sonra sizin eve geliyimmi film falan izleriz dedi bende istersen gel dedim sonra geldi film falan izledik sonra akşam starbucks çağırdı bende nolduğunu anlamıyorum böyle sevgili falanmı olduk diyorum bende gelemem müsait değilim falan dedim bazenleri arıyo konuşuyoruz falan napcağımı bilmiyorum sizce yürüyormu bana normalde bukadar takılmıyoruz 5 günde 1 falan takılıyoruz şimdi sık sık biyerlere çağrıyo oyuna çağrıyo çıkma teklifi ederse kabul ediyimmi aslında çaktırmayın güzel kız :cool:
cs oynuyan kız arkadaş bulacaktık beğ

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
iç güzelliğinide seviyorum yardımsever biri
Knk sanki sırf kız güzel ve onunla çıkmak için aşık olmak istiyorsun gibi benden söylemesi akışına bırak olayları kız sanki sana karşı bir şeyler hissediyor gibi ama dikkat et sadece seni çok yakın arkadaşı olarak görüyor da olabilir ben olsam biraz beklerim ve bir şekilde yalnız kalın bir kaç kere daha film izleyin mesela ya da dışarı çıkıp güzel bir parkta oturun beraber o zamanlarda belli olur sana aşık olup olmadığı

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
LÜTFEN TROLL YAZMAYIN TROLL KONU DEĞİL
Biz işte yakın bir kız arkadaşımla instagramda yazışıyorduk sonra işte cs giricekmisin falan dedi bende olur girerim dedim ardından işte cs girdik italyanlılar falan geldi 20hp ile eli alamadığım için f*ck you falan dediler sonra işte kız arkadaşımda ingilizce bir şekilde ilk kendi skorlarınıza bakın falan dedi sonra sustular maç bitti falan ertesi gün telefonla aradı denize gidiyorum gelicenmi falan dedi müsait değilim dedim sonra gene akşam oyuna çağırdı falan 1gün sonra sizin eve geliyimmi film falan izleriz dedi bende istersen gel dedim sonra geldi film falan izledik sonra akşam starbucks çağırdı bende nolduğunu anlamıyorum böyle sevgili falanmı olduk diyorum bende gelemem müsait değilim falan dedim bazenleri arıyo konuşuyoruz falan napcağımı bilmiyorum sizce yürüyormu bana normalde bukadar takılmıyoruz 5 günde 1 falan takılıyoruz şimdi sık sık biyerlere çağrıyo oyuna çağrıyo çıkma teklifi ederse kabul ediyimmi aslında çaktırmayın güzel kız :cool:
güzel kızmış kıymetini bil.
CS oynuyo keke bundan iyisi şamda kayısı.
Bence yürü
Vitesi 6'ya tak yürü.
Vitesi 6'ya takılmış otobandaki tofaş gibi ol.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,074
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom