Neler Yeni

Kız arkadaşım bana çıkma teklif etti, ne yapmalıyım?

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Bence kızı görmek fln lazım yani bı instasini veya numarasını ver ki sana daha iyi yardımcı olalım

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
9 yıllık arkadaşlıktan ziyade dostluk olur. Amma velakin eskiden böyle değildi son zamanlarda böyle yakın olmaya başladı diyorsan bu kız hafiften sana yanık gibi. Sen yine de üstüne gitme zaten kızı kaybedecek değilsin. Ha eğer kızı sevmiyorsan ve çıkmak için çıkacaksan 9 yıllık arkadaşını da kaybedersin. Ok yaydan çıkarsa geri dönüşü olmaz akıllıca düşün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta Pp sen misin kız olsam bakardım sana.

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
9 yıllık arkadaşlıktan ziyade dostluk olur. Amma velakin eskiden böyle değildi son zamanlarda böyle yakın olmaya başladı diyorsan bu kız hafiften sana yanık gibi. Sen yine de üstüne gitme zaten kızı kaybedecek değilsin. Ha eğer kızı sevmiyorsan ve çıkmak için çıkacaksan 9 yıllık arkadaşını da kaybedersin. Ok yaydan çıkarsa geri dönüşü olmaz akıllıca düşün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta Pp sen misin kız olsam bakardım sana.
kız çok guzel olm sevmiyosun ne

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
kız çok guzel olm sevmiyosun ne
Güzellik geçicidir kardeşim. Ne kadar güzel olursa olsun iç güzelliğini sevmezsen dışının önemi yavaş yavaş kaybolacak.

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Güzellik geçicidir kardeşim. Ne kadar güzel olursa olsun iç güzelliğini sevmezsen dışının önemi yavaş yavaş kaybolacak.
iç güzelliğinide seviyorum yardımsever biri

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
''Bir araştırma karşı cinsin erkeklere iyi davranmasının karşı tarafın %95'İnde flört ettiğini düşünmesine yol açmış.''
O yüzden hemen gaza gelme.Direkt ani bir şey yaparsan ve kız sana ''Seni kardeşim olarak görüyorum.'' derse görürsün anyaylan konyayı.
Zaten kaç yaşındasın bilmiyorum.Lakin lise1-Ortaokul(7-8) gibi sınıflarda nedense herkes sevgili.Sanki bunun sadece bir oyun olduğunu düşünenlerin sayısı da az değil.Sende sakın öyle düşünme.
O yüzden temkinli ol.

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
''Bir araştırma karşı cinsin erkeklere iyi davranmasının karşı tarafın %95'İnde flört ettiğini düşünmesine yol açmış.''
O yüzden hemen gaza gelme.Direkt ani bir şey yaparsan ve kız sana ''Seni kardeşim olarak görüyorum.'' derse görürsün anyaylan konyayı.
Zaten kaç yaşındasın bilmiyorum.Lakin lise1-Ortaokul(7-8) gibi sınıflarda nedense herkes sevgili.Sanki bunun sadece bir oyun olduğunu düşünenlerin sayısı da az değil.Sende sakın öyle düşünme.
O yüzden temkinli ol.
ben kıza çıkma teklifi etmeyi düşünmüyorum utanırım ben ama normalde hiç böyle demezdi mesela sizin eve geliyimmi sinema izleriz fln

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
ben kıza çıkma teklifi etmeyi düşünmüyorum utanırım ben ama normalde hiç böyle demezdi mesela sizin eve geliyimmi sinema izleriz fln
Hatırlarım.9'a geçeceğimizin yazı bir arkadaşımıza aynı sınıftan biri böyle yürüyordu.
Bir akşam arkadaşlarla semaver yakarken, kız bu arkadaşa yazdı.
O arkadaş kızdan hoşlanmıyordu.Lakin yine uzun uzun konuştular.O gece iki tarafta medeni şekilde iletişimi kestiler.
Kızın niyeti bilinmez.Belki gelip geçici bir hevesti,birisinin duygularıyla oynamak istiyordu ya da cidden seviyordu.
Normalde erkekler teklif eder.Lakin sen utanıyorsan kızın da senden bekleyebileceğini düşünürsek hanginiz önce ön yargılarınızı kırarsanız bu iş o zaman iyi veya kötü bir sonuca ulaşır.
Tavsiyem kıza oyun oynarken ''Önemli bir şey var mı ? ''diye sor.
(Şu konular forumda bitse var ya mutlu olacam.Herkes birini buluyor.Hemde karşı cinsten.Hem de arkadaşlık başlamış sevgi işine geliyor.
Ben daha kendimle konuşamıyorum.)

Top Bottom