Neler Yeni

Kız arkadaşım bana çıkma teklif etti, ne yapmalıyım?

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
LÜTFEN TROLL YAZMAYIN TROLL KONU DEĞİL
Biz işte yakın bir kız arkadaşımla instagramda yazışıyorduk sonra işte cs giricekmisin falan dedi bende olur girerim dedim ardından işte cs girdik italyanlılar falan geldi 20hp ile eli alamadığım için f*ck you falan dediler sonra işte kız arkadaşımda ingilizce bir şekilde ilk kendi skorlarınıza bakın falan dedi sonra sustular maç bitti falan ertesi gün telefonla aradı denize gidiyorum gelicenmi falan dedi müsait değilim dedim sonra gene akşam oyuna çağırdı falan 1gün sonra sizin eve geliyimmi film falan izleriz dedi bende istersen gel dedim sonra geldi film falan izledik sonra akşam starbucks çağırdı bende nolduğunu anlamıyorum böyle sevgili falanmı olduk diyorum bende gelemem müsait değilim falan dedim bazenleri arıyo konuşuyoruz falan napcağımı bilmiyorum sizce yürüyormu bana normalde bukadar takılmıyoruz 5 günde 1 falan takılıyoruz şimdi sık sık biyerlere çağrıyo oyuna çağrıyo çıkma teklifi ederse kabul ediyimmi aslında çaktırmayın güzel kız :cool:

EDİT: Nbr iyi sen fln takılıyoduk iste hiç beklemediğim bi anda bugünde saat gece 1 de çıkma teklifi etti aniden etti biraz şaşırdım bende hesabı görünmeze aldım görmemiş gibi olıyım sizce çıkmalımıyım? QWÜEPĞPÜWĞQE HEYCANLANDIM LÖAN İLK DEFA BİRİYLE ÇIKICAM GLB
1628308113105.png

Son düzenleme:

Avolay

80+ Gold
Biz işte yakın bir kız arkadaşımla instagramda yazışıyorduk sonra işte cs giricekmisin falan dedi bende olur girerim dedim ardından işte cs girdik italyanlılar falan geldi 20hp ile eli alamadığım için f*ck you falan dediler sonra işte kız arkadaşımda ingilizce bir şekilde ilk kendi skorlarınıza bakın falan dedi sonra sustular maç bitti falan ertesi gün telefonla aradı denize gidiyorum gelicenmi falan dedi müsait değilim dedim sonra gene akşam oyuna çağırdı falan 1gün sonra sizin eve geliyimmi film falan izleriz dedi bende istersen gel dedim sonra geldi film falan izledik sonra akşam starbucks çağırdı bende nolduğunu anlamıyorum böyle sevgili falanmı olduk diyorum bende gelemem müsait değilim falan dedim bazenleri arıyo konuşuyoruz falan napcağımı bilmiyorum sizce yürüyormu bana normalde bukadar takılmıyoruz 5 günde 1 falan takılıyoruz şimdi sık sık biyerlere çağrıyo oyuna çağrıyo çıkma teklifi ederse kabul ediyimmi aslında çaktırmayın güzel kız :cool:
Akışına bırak :D

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Kanka seni üzerler gözünü açık tut.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,286
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Lan bir kere de şöyle bir şey benim başıma gelse ya bir kere.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
daha gaza gelmedimde 9 yıllık arkadaşım ne olabilir
Dostun olmuş ve(güveniyor) Seni seven Yanında durursa Eyvallah .Ama Seni sömürür hep kullanan tiplerden ise bulaşma dostum.

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç