Neler Yeni

SAPPHIRE RX 570 MAVİ NOKTA VE MOZAİK SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Muhammed Emin Ocak
Bu daha çok temassızlık gibi duruyor. Ekran kartı slotunda toz varsa orayı temizleyin, ekran kartın aşağı doğru eğiliyorsa eğilmesini bir şekilde önleyin.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
İzmir de olmayabilir. İstanbulda teknik takip diye bir youtube kanalı var adam neredeyse piyasada ki tüm 570 leri tamir etti ona gönderebilirsin.
Kargoyla gönderirim olmazsa teşekkür ederim tavsiye için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramler gitmiştir. Chipset tamiri yapan çok sağlam birini bulun. aksi takdirde kartınızı çöp eder.
Ramleri test etmiştim fakat herhangi bir sorun yoktu. Olmazsa bir ara tekrar test ederim. Crucial marka zaten ramler sorun çıkaracağını sanmam.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,817
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Kargoyla gönderirim olmazsa teşekkür ederim tavsiye için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramleri test etmiştim fakat herhangi bir sorun yoktu. Olmazsa bir ara tekrar test ederim. Crucial marka zaten ramler sorun çıkaracağını sanmam.
Ramlerden kastı dimm ramler değil, ekran kartı ramleri. Ama buradaki sorunun ramlerden kaynaklı olduğunu sanmıyorum

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Artifact çıkmasının bir sürü sebebi olabilir, bu kare şekiller zamanında benim emektar HD 4850’de oluyordu, onda overclock fazla kaçınca oluyordu ama.
Muhtemelen bellekler öbür dünyaya uçmuş.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ömer Aslan
rx 570lerde kronik sanırım bu ya benimde msi sıfır kartım buna benzer arada yapıyordu ama oyunlarda sürekli yapıyordu fifada taraftarların üstü piksel pikseldi işin tuhafı ikinci gönderişimde sorunu çözdü msi servisi :D şu an sorunsuz çalışıyor.Tavsiyem servise yolla daha kötü olmasın kullandıkça kart

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
rx 570lerde kronik sanırım bu ya benimde msi sıfır kartım buna benzer arada yapıyordu ama oyunlarda sürekli yapıyordu fifada taraftarların üstü piksel pikseldi işin tuhafı ikinci gönderişimde sorunu çözdü msi servisi :D şu an sorunsuz çalışıyor.Tavsiyem servise yolla daha kötü olmasın kullandıkça kart
Dostum geçen sene sırf bu sorun için gönderdim adamlar sorun yok deyip geri gönderdiler ürünü. İşin garibi ondan sonra bir kere bile bu sorunu yaşamadım. Ne olduysa 3 haftadır oldu.

Top Bottom