Neler Yeni

Critical process died hatası

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Arkadaşlar critical process died adında mavi ekran hatası alıyorum , başlangıç onarma çalışmıyor , sistem geri yükleme olmuyor , bilgisayarı sıfırla işlemi çalışmıyor ne yapmam gerek ?

ByKayseriLi

80+ Bronze
Arkadaşlar critical process died adında mavi ekran hatası alıyorum , başlangıç onarma çalışmıyor , sistem geri yükleme olmuyor , bilgisayarı sıfırla işlemi çalışmıyor ne yapmam gerek ?

Minidump dosyası atman lazım buraya incelenmesi için ama bu forumda o kadar kafası çalışan çözebilecek insan var mı düşünmek gerek. Ne kadar iğrendiğim bir forum olmuş olsa da yine de önereyim teknopat'a açın bu konuyu.

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minidump paylasmam için sisteme giriş yapamıyorum habire mavi ekran verip başlangıç onarmaya atıyor.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben de yaşıyordum aynı sorunu.Sıkıntım sabit disklerdeymiş.Sonunda çözdüm.Kaç ssd hdd kullanıyorsun sistemde

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Cihan Duman
Sistem dosyaları zarar görmüş veya silinmiş. Format atman gerekiyor 2 kez karşılaştım bu sorunla, format usbsi ile atabilirsin

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Ben de yaşıyordum aynı sorunu.Sıkıntım sabit disklerdeymiş.Sonunda çözdüm.Kaç ssd hdd kullanıyorsun sistemde
1 tane ssd kullanıyorum sisteme giriş yapmamın imkanı yok mu direk format mı çözüm ?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1 tane ssd kullanıyorum sisteme giriş yapmamın imkanı yok mu direk format mı çözüm ?
Benim sorunumu başta format da çözmemişti çok format atmıştım.Sıkıntı 2. diskimdeki efi klasöründeymiş.Tüm diskleri sıfırlayıp en baştan biçimlendirdikten sonra format atınca düzeldi.

1 tane mi disk var sadece sistemde?Modeli nedir?

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Benim sorunumu başta format da çözmemişti çok format atmıştım.Sıkıntı 2. diskimdeki efi klasöründeymiş.Tüm diskleri sıfırlayıp en baştan biçimlendirdikten sonra format atınca düzeldi.

1 tane mi disk var sadece sistemde?Modeli nedir?
Evet 1 tane sandisk'in 256 gblik m2 ssdni kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem geri yükleme , sistem sıfırlama, başlangıç onarma hiçbiri çalışmıyor. Windowsu her yeniden başlattığımda mavi ekran verip başlangıç onarmaya atıyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minidump dosyası atman lazım buraya incelenmesi için ama bu forumda o kadar kafası çalışan çözebilecek insan var mı düşünmek gerek. Ne kadar iğrendiğim bir forum olmuş olsa da yine de önereyim teknopat'a açın bu konuyu.
Windowsu açamıyorumki minidump atayım her yeniden başlattığımda mavi ekran verip başlangıç onarmaya geri atıyor.

Son düzenleme:

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Hocam nasıl çözdünüz?

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Hocam nasıl çözdünüz?
Format atarak çözdüm hocam ama sebebini biliyorum baya bir süre amd ekran kartı güncellemesi gelmişti yapmamıştım kendiliğinden güncelleyince geri almaya çalışırken bu hatayı verdi , format atarak çözdüm sorunu

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Format atarak çözdüm hocam ama sebebini biliyorum baya bir süre amd ekran kartı güncellemesi gelmişti yapmamıştım kendiliğinden güncelleyince geri almaya çalışırken bu hatayı verdi , format atarak çözdüm sorunu
bendede oldu ve sıfırladım öyle çözüldü hocam herşeyim gitti ama..

Top Bottom