Neler Yeni

Evrime İnanıyor musunuz?

Mercy1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yaşarcan ersayın
Yalnız evrim'in bilimsel olarak gerçek olabilmesi için gözlemlenebilir olması gerek. Gözlemlenebilmiş veya tahmin ötesine geçebilmiş bir evrim örneği var mı ? Yoksa sadece adaptasyon örnekleri mi mevcut?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
Yalnız evrim'in bilimsel olarak gerçek olabilmesi için gözlemlenebilir olması gerek. Gözlemlenebilmiş veya tahmin ötesine geçebilmiş bir evrim örneği var mı ? Yoksa sadece adaptasyon örnekleri mi mevcut?
Örnekler, DNA testleri, küçük çaplı testler ve deneysel ortamda yapılmış ultra hızlı evrim örnekleri var. Eğer 10.000 yıl sonra burda olursan gözünün önünde kanıtlayacağım.

İskoçya Irklı Koyun. Yıl: 2021
Görsel:
Koyun Ne Yer, Nasıl Beslenir? Koyunların En Sevdiği Besinler Nelerdir? -  Evcil Hayvan

??? Koyun. Yıl: 12021
Görsel: ???

10K yıl sonra görüşürüz.

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
kanka evrimin 3-5 hafta içerisinde olan bir durum olduğunu mu düşünüyorsun da gözlemlenebilirlik bekliyorsun ? argümanın azcik bile araştırma yapmamış ve evrim hakkinda bilgiye sahip olmayan birinin düşünceleri kadar komik

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Evrim din mi neden inanıp inanmamak olsun?

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Mercy1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yaşarcan ersayın
Gözlemlenebilirik konusunda çok absürt yorumlar gelmiş. Sadece bir örnek istiyorum. Gözlemlenebilmiş, belirli deliller doğrultusunda kesin olarak evrim öncesi ve sonrası bilinen bir örnek sadece

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,872
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gözlemlenebilirik konusunda çok absürt yorumlar gelmiş. Sadece bir örnek istiyorum. Gözlemlenebilmiş, belirli deliller doğrultusunda kesin olarak evrim öncesi ve sonrası bilinen bir örnek sadece
İnsanın ta kendisi en büyük örnek

Mercy1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yaşarcan ersayın
İnsan öncesi bir varlık örneği var mı. Neandarteller gibi insan benzeri bir örnekten bahsetmiyorum. Insandan bir önceki yaşam formundan bahsediyorum

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,872
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İnsan öncesi bir varlık örneği var mı. Neandarteller gibi insan benzeri bir örnekten bahsetmiyorum. Insandan bir önceki yaşam formundan bahsediyorum
Niye öyle bir yaşam formunun olma gereksinimi olduğunu düşündün ki? Olup olmamasının konuyla alakası ne yani

Hasan344

80+ Gold
Siz kendinizi maymun olarak görüyorsanız inanabilirsiniz. Ben evrime inanmıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,183
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom