Neler Yeni

SAÇ UZATANLARA TAVSİYE

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arkadaşlar merhaba, herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 2 sene önce saçlarımı uzatmıştım, bağlanabiliyordu. Ondan sonra 2 yıl kısa saçla gezdim hep, şimdi yine uzatmaya başladım. Saçımı uzatmıştım ancak bilinçsizdim yani hiç özel bir bakım fln yapmıyordum, sadece şampuan ile yıkıyordum. Şimdi uzatırken biraz daha dikkat etmek istiyorum. Saçı uzun olan ve bu konuda deneyimli arkadaşlar tavsiyede bulunabilir mi? Nelere dikkat etmem lazım, şunu şöyle yap ya da yapma gibi. Bu arada saç tipim ince ve çabuk yağlanıyor.

Teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

serwintes

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba, herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 2 sene önce saçlarımı uzatmıştım, bağlanabiliyordu. Ondan sonra 2 yıl kısa saçla gezdim hep, şimdi yine uzatmaya başladım. Saçımı uzatmıştım ancak bilinçsizdim yani hiç özel bir bakım fln yapmıyordum, sadece şampuan ile yıkıyordum. Şimdi uzatırken biraz daha dikkat etmek istiyorum. Saçı uzun olan ve bu konuda deneyimli arkadaşlar tavsiyede bulunabilir mi? Nelere dikkat etmem lazım, şunu şöyle yap ya da yapma gibi. Bu arada saç tipim ince ve çabuk yağlanıyor.

Teşekkürler.
kanka ben de uzatıyordum bu ara kazıttım ama
bıttım sabunu bulman lazım 2 3 güne bi kullan tavsiye ederim her gün kullanma kepek yapıyor
onun dışında saç kurutma makinesi ile kurutma havlu ile nazikçe bastırmadan kurula
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 banyo da sabun veya şampuan kullanıyorsan diğer banyo da duru suyla yıka

yağlanma iptal oluyor yoksa o zaman da dökülme başlıyor

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,165
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Uzatma. Kullanışlı değil feminen duruyor. Erkek dediğin kısa saçlı büyük burunlu ve çirkin olur. Bu ne olum millet yüzüne bakım yapıyor uzatıp saçını bağlıyor. Piercingler falan. Ne ayaksınıs olm.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
kanka ben de uzatıyordum bu ara kazıttım ama
bıttım sabunu bulman lazım 2 3 güne bi kullan tavsiye ederim her gün kullanma kepek yapıyor
onun dışında saç kurutma makinesi ile kurutma havlu ile nazikçe bastırmadan kurula

1 banyo da sabun veya şampuan kullanıyorsan diğer banyo da duru suyla yıka

yağlanma iptal oluyor yoksa o zaman da dökülme başlıyor
Kanka dökülmesi daha büyük sıkıntı benim için. Yani illaki birini seçecek olsam yağlanmasını tercih ederim. Şu an da öyle aslında şükürler olsun dökülme yok da yağlanma var işte.

Saç kurutma makinesine de çok alıştım ya. Aslında bırakırım benim için sorun değil de hasta olmaktan korkuyorum, ıslak kalınca kışın fln üşütürüm diye.

Nazikçe bastırmadan kurulama olayını tam anlamadım ama, normal kuruluyorum ben de biraz bastırıyorsun ister istemez, yoksa ıslaklığı gitmiyor.

Bıttım sabununu ilk defa duydum, 2 3 güne bir kullanırım tamamdır. Bunu şampuandan sonra önce fln ek olarak mı kullanıcaz yoksa mesela yıkanırken o gün sadece sabunu mu kullanıcaz saçta? Bir de bunun saça etkisi ne hocam yağlanmayı mı azaltıyor?

Cevap için teşekkür ederim bu arada kral <3

serwintes

80+ Gold
Kanka dökülmesi daha büyük sıkıntı benim için. Yani illaki birini seçecek olsam yağlanmasını tercih ederim. Şu an da öyle aslında şükürler olsun dökülme yok da yağlanma var işte.

Saç kurutma makinesine de çok alıştım ya. Aslında bırakırım benim için sorun değil de hasta olmaktan korkuyorum, ıslak kalınca kışın fln üşütürüm diye.

Nazikçe bastırmadan kurulama olayını tam anlamadım ama, normal kuruluyorum ben de biraz bastırıyorsun ister istemez, yoksa ıslaklığı gitmiyor.

Bıttım sabununu ilk defa duydum, 2 3 güne bir kullanırım tamamdır. Bunu şampuandan sonra önce fln ek olarak mı kullanıcaz yoksa mesela yıkanırken o gün sadece sabunu mu kullanıcaz saçta? Bir de bunun saça etkisi ne hocam yağlanmayı mı azaltıyor?

yok yağlanması daha iyi yağlanma olmazsa zaten dökülür

saçı gürleştiriyor bıttım sabunu

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Uzatma. Kullanışlı değil feminen duruyor. Erkek dediğin kısa saçlı büyük burunlu ve çirkin olur. Bu ne olum millet yüzüne bakım yapıyor uzatıp saçını bağlıyor. Piercingler falan. Ne ayaksınıs olm.
Kanka hiç alakası yok vallahi, tamamen kişiyle alakalı. Benim bir tanıdık var mesela adam uzun saçlı ama bakarken korkuyorum aga. Bazıları da var kısa saçlı ama ödlek.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
yok yağlanması daha iyi yağlanma olmazsa zaten dökülür

saçı gürleştiriyor bıttım sabunu
Hocam vallahi çok iyi olur saçı gürleştiriyorsa. Gür saçı seviyorum. Bu arada şampuan öneriniz var mı ya da başka saç bakım ürünleri? Şu an Pantene PRO-V Onarıcı ve Koruyucu kullanıyorum.

bu arada saç kişiyi cidden çok değiştiriyor
Tipini mi, bence de çok değiştiriyor. Sakal da değiştiriyor mesela.

serwintes

80+ Gold
Hocam vallahi çok iyi olur saçı gürleştiriyorsa. Gür saçı seviyorum. Bu arada şampuan öneriniz var mı ya da başka saç bakım ürünleri? Şu an Pantene PRO-V Onarıcı ve Koruyucu kullanıyorum.
bioblas ile restorex mi neydi onu kullanıyorum kokusu falan güzel oluyor stresten uzak dur zaten dökülme azalıyor

serwintes

80+ Gold
1673695112076.png

bunu kullanıyorum ben bu ara

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,294
Üyeler
141,699
Son üye