Neler Yeni

Donanım arşivi forum VS Technopat sosyal

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Emre Küçük
Recep ağabey adamakıllı ceza bile atmıyor. Ne söylediğinize göre değişir, buradan yargılayamayız. Ki hiçbir modun ben "Recep ağabeye saygısızlık" adından ceza atacağını sanmıyorum. Bizzat şahsından yemişsinizdir.
bir arkadaş Ben Recep Baltaş yazmıştı, bende alıntılayıp "Evet gerçekten de öyle Ali" yazdığımdan ötürü dalga geçme sebebiyle yemiştim

DA Sohbet çok olmak
Technopat bilgili insan çok olmak

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Emre Küçük

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Saçma insanlar technopatte fazla var ama açtım konuya technopat de illa cevap verilir burda öyle bir şey yok

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Technopat aradığını bulma açısından daha iyi. Burada 3 yıllık arkadaşlarım var. O yüzden kaynatıyorum. Bu forum çok kaba taslak. Hackintosh kategorisi bile yok baksanıza...

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Heryerde ya donanım arşivi ya technopat sdn konuşan yok hiç kimse kullanmıyor galiba orayı.

Cehverix

80+
Technopatta gereksiz ban atılıyor ve çok ucube tipler var onun harici buradan iyi olduğunu düşünüyorum. Burada bir şey soruyoruz cevap alamıyoruz
Orada Datacılar Var Bir Görsen Yuh Dersin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat'da yok gereksiz ban atılıyormuş falan gibi masallarla gelmeyin. Kuralları okumadan foruma giriş yaparsanız ban yersiniz. Gereksiz olduğunu düşünüyorsanız gidin ticket açın, genelde maksimum 1 gün içinde bakıyorlar ve haksızsa kaldırıyorlar. Mesela çoklu üyelikten saçma bir ban yemiştim, ticket ile kaldırttım o banı.

Her forumun kuralları, düzeni ve kitlesi aynı değildir. Ayrıca forumlar "forum kapıştırma" mekanı da değildir. Açıp durmayın artık şu konuları.
Can Sıkıyorlar.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
M.S.C
Technopat'ta ne yapıyorsunuz da ban yiyorsunuz anlamıyorum. 3 senedir üyeyim, hiç ban yemedim. Yazım kuralları konusunda bazıları aşırı abartıyor. Yok bir harfi küçük yazdım diye perma attılar vesaire. Yok öyle bir şey arkadaşlar.

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Her iki forumda da bulundum . Burası mükemmel abi , iki tane harfi yanlış yazdın yok virgül koymamışsın gibi saçma sapan şeylerden uyarı almak can sıkıcı. Keşke burayı daha önce kesfedebilmis olsaydım. Ben TDK nin başı değilim ki anasını satayım 😀

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
SDN yılların forumu ama aktiflik bayağı düşük. Muhtemelen o yüzden konuşulmuyor.
Malasef evet aktiflik yok denecek kadar az orada.Suriyelileri katanayla keselim dediğim için banlamıștılar beni banlamasalardı yine takılırdım ama orada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,928
Üyeler
156,405
Son üye
Vexlau
Top Bottom