Neler Yeni

ARKADAŞLAR AİLEVİ BİR MESELEDE YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR ACİL

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Semih Mert
beyler benim yas 14 abim ise 19 yasinda sınava hazirlaniyor.annem abime babama bi işte bir günlük yardım etmesini istedi abimde benim dersim var geri kaldim vb. dedi sonra babam ,abimle annemi tartismayin falan filan dedi abimde ben yemek yemicem diyerek odasına gitti.klasik alışığız zaten böyle abi baba tartışmalarina ama simdi annem kendi kosesine cekilmis babama sinirleniyo icten icten nasil bi teselli verebilirim anneme lutfen acil söyleyin

SnareEcho

80+ Silver
beyler benim yas 14 abim ise 19 yasinda sınava hazirlaniyor.annem abime babama bi işte bir günlük yardım etmesini istedi abimde benim dersim var geri kaldim vb. dedi sonra babam ,abimle annemi tartismayin falan filan dedi abimde ben yemek yemicem diyerek odasına gitti.klasik alışığız zaten böyle abi baba tartışmalarina ama simdi annem kendi kosesine cekilmis babama sinirleniyo icten icten nasil bi teselli verebilirim anneme lutfen acil söyleyin
Kral sen burada en küçük olduğun için sözün dinlenmez. Daha doğrusu çocuk olduğun için. Evet senin teselli etme isteğinin bile olması iyi ama gerçekleri söylemem gerek. Çoğu ailede çocukların sözü pek geçmez. Yani bu böyle.

Kara*

80+ Silver
Yani normal aile tartışması hocam max 2 güne unutulur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,948
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir
Top Bottom