Neler Yeni

Yardım Bu monitör alınır mı ?

omerun1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Ün
kanka yok ben daha samsung almam va panel hiç almam ips le yanyana getir renk farkını çok rahat gözlemleyebilirsin
İps 144hz laptop monitörü var kanka yanında bana va panel renkleri daha güzel geldi nedense anlamadım

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mustafa Çınar
ghostingsiz ips panel bi monitör istiyorum odysey g3 144hz va panel kullanıyorum bıktım ghostingden sizce bu monitör alınır mı fiyatı nasıl ghostingi var mıdır pch nin videosunda ghosting testi vardı da yorumlamıyo sadece fotosunu gösteriyo tam anlayamadım aşağıya fotosunu bırakıyorum 240 hz bu fiyatlara bulamadım varsa bildiğiniz yazarsanız mükemmel olur Alıntıyı görüntüle
Aynı monitörden 2 gün önce sipariş ettim vatan bilgisayardan gelmesini bekliyorum umarım güzel çıkar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
ghostingsiz ips panel bi monitör istiyorum odysey g3 144hz va panel kullanıyorum bıktım ghostingden sizce bu monitör alınır mı fiyatı nasıl ghostingi var mıdır pch nin videosunda ghosting testi vardı da yorumlamıyo sadece fotosunu gösteriyo tam anlayamadım aşağıya fotosunu bırakıyorum 240 hz bu fiyatlara bulamadım varsa bildiğiniz yazarsanız mükemmel olur Alıntıyı görüntüle
Bu arada içinden Display kablo çıkıyor ancak 165hz aldım ben neden 180 alamadığımı bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Bu arada içinden Display kablo çıkıyor ancak 165hz aldım ben neden 180 alamadığımı bilmiyorum
Ekran kartının 1. Dp girişine taktıysan çıkar 2 ye tak veya 2 deyse 3 e işte değiştir onu öyle bak ayarlarına bende de olmuştu o

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Vatanda aynı ürün daha düşük fiyatta olması lazım ve taksit avantajı da var oradan bakabilirsin.
Gigabyte G24F 2 modelini de alabilirsin dahili hoparlörü yok.
Dahili hoparlör özelliği arıyorsan Lenovo R25i bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Vatanda aynı ürün daha düşük fiyatta olması lazım ve taksit avantajı da var oradan bakabilirsin.
Gigabyte G24F 2 modelini de alabilirsin dahili hoparlörü yok.
Dahili hoparlör özelliği arıyorsan Lenovo R25i bakabilirsin.
Dün öyleydi bugün 7100 TL aynı monitör dün bende vatandan baktım 4650 lira civarındaydı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom