Neler Yeni

Monitörden anlayanlar buraya! Bu monitör alınır mı? Hp Omen

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Ahmet Yıldırım

Laptop'um da HP Omen ilerde masaüstü bir bilgisayar da alacağım sizce alınır mı?

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Ahmet Yıldırım
Kimse bilmiyor, kimse duymuyor.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Ahmet Yıldırım
İkisi de fiyatı için iyi değil. Bütçeniz nedir?
Max 6500TL 27 inç olması ve ips olması önceliğim. Oyun tasarlıyorum büyük ekrana ihtiyacım var Laptopa bağlayacağim. İlerde masaüstü almayı planlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet bu monitörü de çok beğendim ama iyilik bakımdan bir fark bulamadım. 2 farklı hp omen'ın daha uyumlu olarak çalışacağını düşündüm o yüzden bunu sormak istedim

Çok farkı yok hocam fiyat abartı o fiyattan alma. PTT'de 5 civarlarında var ama distribütör garantili falan.
27 şart değil ise bunu öneririm.
https://www.teknosa.com/lenovo-legi...rce=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.28.6
Aslında büyük olması önemli benim için 15.6 inçte karıncaya bakar gibi baktığım için 23.8 bile devasa gelmişti ama neden daah büyük olmasın diye düşündüm. Fiyat bakımından da yakın olduğu için dell veya hp omen daha mantıklı geldi. 15 hzyi fark edeceğimi sanmıyorum.

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Salih
Max 6500TL 27 inç olması ve ips olması önceliğim. Oyun tasarlıyorum büyük ekrana ihtiyacım var Laptopa bağlayacağim. İlerde masaüstü almayı planlıyorum

Evet bu monitörü de çok beğendim ama iyilik bakımdan bir fark bulamadım. 2 farklı hp omen'ın daha uyumlu olarak çalışacağını düşündüm o yüzden bunu sormak istedim
Uyumluluk açısından bir fark olmayacaktır. Dell panelleri daha kaliteli daha canlı renklere sahiptir diye biliyorum Dell alıp şikayet edene çok rastlamadım omen monitör de çok tercih edilecek bir marka değil gibi. Asus Dell AOÇ gibi markaların IPS lerine bakmanızı öneririm. 25 inç Samsung G4 vardı o 240hz o da tercih edilebilir FPS oynuyorsanız

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Ahmet Yıldırım
Uyumluluk açısından bir fark olmayacaktır. Dell panelleri daha kaliteli daha canlı renklere sahiptir diye biliyorum Dell alıp şikayet edene çok rastlamadım omen monitör de çok tercih edilecek bir marka değil gibi. Asus Dell AOÇ gibi markaların IPS lerine bakmanızı öneririm. 25 inç Samsung G4 vardı o 240hz o da tercih edilebilir FPS oynuyorsanız
HP'nin omen serisi premium diye monitörü de öyle olur diye düşünmüştüm. Ama aslında haklısınız dell 3 sene garanti sunuyor. Ölü piksele değişim de var dell daha mantıklı gibi.

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Salih
HP'nin omen serisi premium diye monitörü de öyle olur diye düşünmüştüm. Ama aslında haklısınız dell 3 sene garanti sunuyor. Ölü piksele değişim de var dell daha mantıklı gibi.
Omen kötü değil ancak aldıktan sonra satış tutulması renk kalitesi vs Dell daha iyi aynı fiyatta omene dönüp bakmazdım şahsen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798
Son üye
Mert2445
Top Bottom