Neler Yeni

boş derste telimi alan öğretmen

Aykut D.

80+ Gold
Tam olarak bende bilmiyorum ama benim konuştuğum müdür yardımcıları tutanağın ve diğer cezaların sicile işlendiğini ancak ilk alınan uyarının işlenmediğini söylemişti.Zaten genelde yıl sonu okul yönetiminin insafına göre af geliyor ve alınan cezalar kalkıyor ama her okulda olmaz tabi.
Geçen gün forumdan biri okulda ekran kartı severken ekran kartını yakalatmıstı . 🤣

Ulan biz lisede derste dizi izliyor mlbbde maç atıyorduk gelip bide öğle arasında alacak he yerinde olsam tokatlarım o herifi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Ulan biz lisede derste dizi izliyor mlbbde maç atıyorduk gelip bide öğle arasında alacak he yerinde olsam tokatlarım o herifi
hocam 7. derste aldı ve o hoca 1. katın nöbetçisi ve 3. katta ne işi var

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Kaan
@MuratTheFounderOfGariban her yere her konuya etiketliyorlar sizi :D Her şeyi bilen adam olarak değiştirin bence isminizi hocam hhahdhwhshahdb

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
9 da kullanmama derken tel alır mıyım yoksa kalma durumu olmaz dimi velim Şe gitsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi birbirinden..
Veliyle gidince alırsın her türlü. Daha sınıfa telefon sokulmaz konusu oluşmadı sanırım. Ceza verebilecek bişey değil pek.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
bizim zamanımızdaki disiplin olaylarına bak simdiki disipline gitme sebebine bak hey gidi istanbulun en belalı liselerinden birinde okudum 2008 yılında hoca dövmemi dersin matematik dersinde halay çekmemi kimya dersinde hocanın elini yakmamı :D :D okulun nerdeyse tüm camlarını kırmamı ögretmene ders anlatırken torpil atmamı kızların hamile kalmasımı hepsini gördüm ahahaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Hocalarım bu gün (03.01.2024) boş derste (2 ders) olduğu için öğle arasında telefonumu getirmiştim. 7.derste arkada bi arkadaş daha o kurtlar vadisi izliyordu bnde forumda aktiftim o sıra hoca bi anda içeri girdi telefonu aldı. geri alabilir miyim velimle yarın gitsem ? telefonumla ders çalışıyordum şimdi sınav haftası fln
@Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @M.A.Y. ama zenci @Kratos2008 @Yusufx @K1NGO82 @kino @tekno_dahisi

içinde özel fotolar var
Tabiiki alabilirsin öyle saçmalık mi olur. Ben lisede kaldırınca daha öğlen arası olmadan arkadaslardan babamı arayıp aldiriyordum öğlen tekrar alıp tekrar getiriyordum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Tabiiki alabilirsin öyle saçmalık mi olur. Ben lisede kaldırınca daha öğlen arası olmadan arkadaslardan babamı arayıp aldiriyordum öğlen tekrar alıp tekrar getiriyordum.
hocam babam bu gün gitti müdür telefonu vermedi 1 hafta sonra dedi yani ayın 10 u fln oluyo

Veliyle gidince alırsın her türlü. Daha sınıfa telefon sokulmaz konusu oluşmadı sanırım. Ceza verebilecek bişey değil pek.
. bide normalde disiplin cezası ama bu seferliğine bir şey yapmıyoruz bida kine getirirse disiplin yine getirirse 1 ay vermem diyo geçen senede bir öğrencinin telefonunu dönem sonuna kadar vermemiş 'öğretmenin birine sorduğumda bunu dedi'

bazixoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
serkan
bizim zamanımızdaki disiplin olaylarına bak simdiki disipline gitme sebebine bak hey gidi istanbulun en belalı liselerinden birinde okudum 2008 yılında hoca dövmemi dersin matematik dersinde halay çekmemi kimya dersinde hocanın elini yakmamı :D :D okulun nerdeyse tüm camlarını kırmamı ögretmene ders anlatırken torpil atmamı kızların hamile kalmasımı hepsini gördüm ahahaha
Hocam emin olun anlattıklarınızdan gram eser kalmadı. Kendim de lise öğrencisiyim, anlatamayacağım kadar büyük olay YAŞADIM. Beyin kanamasına kadar giden olaylar oldu, maximum iki bağırılıp bırakıldı, ben de ne fiziki ne sözlü herhangi bir suçum yokken ifade vermeyi öğrendim.. O günden beri rapor bırakmaya bile elim kolum (+bi kaç yer) titreyerek gidiyorum.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
hocam babam bu gün gitti müdür telefonu vermedi 1 hafta sonra dedi yani ayın 10 u fln oluyo

. bide normalde disiplin cezası ama bu seferliğine bir şey yapmıyoruz bida kine getirirse disiplin yine getirirse 1 ay vermem diyo geçen senede bir öğrencinin telefonunu dönem sonuna kadar vermemiş 'öğretmenin birine sorduğumda bunu dedi'
Öğretmenler göz korkutmak için her şeyi söyler. Telefon alınması zaten saçma bir durum. Biz saklayacak yerler buluyorduk sürekli.

KAY/O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
Hocalarım bu gün (03.01.2024) boş derste (2 ders) olduğu için öğle arasında telefonumu getirmiştim. 7.derste arkada bi arkadaş daha o kurtlar vadisi izliyordu bnde forumda aktiftim o sıra hoca bi anda içeri girdi telefonu aldı. geri alabilir miyim velimle yarın gitsem ? telefonumla ders çalışıyordum şimdi sınav haftası fln
@Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @M.A.Y. ama zenci @Kratos2008 @Yusufx @K1NGO82 @kino @tekno_dahisi

içinde özel fotolar var
Alamazsın hocanın oldu artık o

Top Bottom