Neler Yeni

Kiza acilmali miyim ?

Caramel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Ciftci
Merhaba okulda sinifta ara ara göz göze geldigim bir kiz var hissediyorum bana baktigini ve ben geri baktigimda odagini baska yere veriyor sizce bu konuda ne yapmaliyim. Kiza konusarak yanasacagim hicbir sebep ve konu yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sunuda belirtmek istiyorum kendisinin arkadasi ilede bir zamanlar ayni durumu yasamistik fakat ona istek atinca konusmaya baslattigim zaman konusmayi kisa ve sert tutuyordu. Ayni seyleri yasamayi istemdeigim icin sosyal medyadan da ekliyemiyorum

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Eğer hoşlanıyorsan git konuş. Yoksa acaba konuşsam ne olurdu diye ilerde düşünür durursun. Reddedilirsen de olur biter. Emin ol hiçbir şey olmaması, iyi kötü bir sonuca bağlanmasından çok daha kötü hissettiriyor.

Git sohbet aç konuşacak bir şey yok deyip de strese sokma kendini alışırsın. Açılmalı mıyım demişsin de sakın hoşlandığını falan söyleme başlamadan bitebilir.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
Bıktım bu konulardan artık ya, hiçbirinin özgüveni yok tarzı yok kızın ondan haberi de yok hep kendi kafalarında kuruyorlar ,yüzde 90 ihtimalle kıza hiçbir zaman teklif edeceği de yok olsa buraya yazmaz zaten

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Kızla öncelikle samimi bir ilişki kurmak zorundasın. Direkt açılmak etkisiz olabilir, hatta durumu negatife çekebilir. Öncelikle samimi bir ilişki kurman ve bunun içinde konuşman, sohbet etmen lazım.
  • Konuşmak için konu aklına gelmiyorsa havadan sudan muhabbeti açıp ilgi alanlarını, hobilerini, hedef ve hayallerini vb. konulardan sohbeti ilerletebilirsin.
  • Ayrıca kızla flört et. Sen de onun bakmadığı zamanlar ona bakabilirsin. İlgini belli edecek jest ve mimikler kullan.
  • Son olarak zaman içinde samimi bir ilişki kurduktan sonra hislerini açığa vurabilirsin.
Yapay zekadan aldın diyenin ağzının ortasınacarparim

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eagle
  • Kızla öncelikle samimi bir ilişki kurmak zorundasın. Direkt açılmak etkisiz olabilir, hatta durumu negatife çekebilir. Öncelikle samimi bir ilişki kurman ve bunun içinde konuşman, sohbet etmen lazım.
  • Konuşmak için konu aklına gelmiyorsa havadan sudan muhabbeti açıp ilgi alanlarını, hobilerini, hedef ve hayallerini vb. konulardan sohbeti ilerletebilirsin.
  • Ayrıca kızla flört et. Sen de onun bakmadığı zamanlar ona bakabilirsin. İlgini belli edecek jest ve mimikler kullan.
  • Son olarak zaman içinde samimi bir ilişki kurduktan sonra hislerini açığa vurabilirsin.
Yapay zekadan aldın diyenin ağzının ortasınacarparim
Yapay zekadan aldın
Hani nasıl çarpıcan ağzıma

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Merhaba okulda sinifta ara ara göz göze geldigim bir kiz var hissediyorum bana baktigini ve ben geri baktigimda odagini baska yere veriyor sizce bu konuda ne yapmaliyim. Kiza konusarak yanasacagim hicbir sebep ve konu yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sunuda belirtmek istiyorum kendisinin arkadasi ilede bir zamanlar ayni durumu yasamistik fakat ona istek atinca konusmaya baslattigim zaman konusmayi kisa ve sert tutuyordu. Ayni seyleri yasamayi istemdeigim icin sosyal medyadan da ekliyemiyorum
Kızla bir şeyler paylaşabileceğin ortak alanlar yarat. Sohbet etmeye çalış sohbetinde ara sıra kendinden bahset ve çok ucundan hislerini duygularını paylaş (direk yapıştırma). Onunda sana karşı hisleri olup olmadığını anlamaya çalış (genelde kızlarda bunu anlamak çok zor oluyor bu arada). Zamanla mevzuyu ilerlet sonrada direk açıkça hissettiklerini söyle. Oldu oldu olmadı bir süre canın sıkılır acı çekersin sonrada zamanla unutursun (bu zamanla unutmanın süresi karakterden karaktere kişilikten kişiliğe değişiyor ben mesela 2 yıl unutamadım). Ama unutma sakın ama sakın başka biri için karakterinden ödün verme. Kendini değiştirmeye kalkma. Sen daima olduğun kişi ol.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Açılma devri bitti kardeşim unutun artık :D

Kara*

80+ Silver
Max yapacağın derslerde gruplu ıvır zıvır etkinlikler olduğunda kıza yanaşmaya çalışabilirsin. Bakışmalar her ne kadar aşkla olsa bile hepsi bir yere kadar. Arkadaşıyla öyle bi mevzu yaşaman senin hakkında olumlu/olumsuz düşüncelere kapılmış olabilirler. Dediğim gibi tek yaklaşma ya ortamla yaklaş ya arkadaşla ya da böyle illa konuşulacak vakite denk geldiğinde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,779
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom