Neler Yeni

Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar. Hem telefonda hem de bilgisayarda kullanabileceğim bir kablosuz kulak içi kulaklık var mı? Böyle bir ürün olup olmadığını bilmiyorum.
Eğer var ise ne önerirsiniz. Orta halli bir ürün arıyorum. Konuya da baya yabancı olduğum için bütçe veremiyorum.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,217
İsim
Ümit Can
PC'de Bluetooth desteği varsa kullanabilirsiniz.
Eğer yoksa Bluetooth alıcısı alıp Bluetooth desteği alabilirsiniz.
Bütçenizi de belirtirseniz ona göre bir şey önerir arkadaşlar size

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PC'de Bluetooth desteği varsa kullanabilirsiniz.
Eğer yoksa Bluetooth alıcısı alıp Bluetooth desteği alabilirsiniz.
Bütçenizi de belirtirseniz ona göre bir şey önerir arkadaşlar size
PC de Bluetooth desteği yok. Bütçe olarak da 1000 lira ayırabilirim. Yeter mi bilmiyorum. Ortalama ne kadar satıldığı konusunda bilgim yok. Teşekkürler

Amirall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür

Kendim kullanmadığım bir ürünü kimseye bu denli tavsiye etmem. Bass seviyorsan ince bir kaç ayarla basslar daha kuvvetli oluyor midlerde ortanın bir tık üstü harika ses veriyor bi bak derim. 2 yıldır sıkıntısız kullanmaktayım hem pc hemde telefonda. 2 yıl önce 400tl ye almıştım şuan ki dolar kuruna göre fiyatı çok da zamlanmamış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet

Kendim kullanmadığım bir ürünü kimseye bu denli tavsiye etmem. Bass seviyorsan ince bir kaç ayarla basslar daha kuvvetli oluyor midlerde ortanın bir tık üstü harika ses veriyor bi bak derim. 2 yıldır sıkıntısız kullanmaktayım hem pc hemde telefonda. 2 yıl önce 400tl ye almıştım şuan ki dolar kuruna göre fiyatı çok da zamlanmamış.
Bunu değerlendireceğim çok teşekkürler

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Yüksek bütçe (2.4ghz ve bluetooth ile çalışan kulaklıklar gecikme süresi önemliyse tercih edilebilir pc de ve telefonda)

- RAZER Hammerhaed Hyperspeed link

- Jbl Quantum Tws air link

Orta bütçe ( Kendim kullandığım kulaklık ben memnunum telefonda LDAC varsa telefon androidse gerekli ayarları yapınca benim hoşuma gitti 1,5 yıla yakındır kullanıyorum)

- SoundPEATS Capsule3 Pro link

Düşük bütçe ( Bu bütçelerde kablosuz bilmiyorum ama kablolu olursa bir tane atabilirim)

Bluetooh yokmuş bilgisayarınızda herhalde bu alıcıyı kullanıyorum tavsiye ederim

- Bluetooth Alıcı Link

Son düzenleme:

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,217
İsim
Ümit Can
PC de Bluetooth desteği yok. Bütçe olarak da 1000 lira ayırabilirim. Yeter mi bilmiyorum. Ortalama ne kadar satıldığı konusunda bilgim yok. Teşekkürler
Bluetooth alıcıları 50-60TL bişeydi en son en baba 100TL'dir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet
Yüksek bütçe (2.4ghz ve bluetooth ile çalışan kulaklıklar gecikme süresi önemliyse tercih edilebilir pc de ve telefonda)

- RAZER Hammerhaed Hyperspeed link

- Jbl Quantum Tws air link

Orta bütçe ( Kendim kullandığım kulaklık ben memnunum telefonda LDAC varsa telefon androidse gerekli ayarları yapınca benim hoşuma gitti 1,5 yıla yakındır kullanıyorum)

- SoundPEATS Capsule3 Pro link

Düşük bütçe ( Bu bütçelerde kablosuz bilmiyorum ama kablolu olursa bir tane atabilirim)

Bluetooh yokmuş bilgisayarınızda herhalde bu alıcıyı kullanıyorum tavsiye ederim

- Bluetooth Alıcı Link
Çok teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom