Neler Yeni

k*rdistan ve pkk sempatizanları hakkında

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Hayali k*rdistan ve pkk sempatizanları hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce ne gibi önlemler alınması lazım? Artık TBMM'de bile milletvekilleri çıkıp rahatça sempatizanlık yapabiliyor.

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunun önüne geçmek zor geçilmeye çalısıldıgında ana muhalefet partisi sorun çıkarıyo
Dedikleriniz doğru ama bir çözüme ulaşmak şart yıllardır Türkiye'nin başına dert olmuş bir terör örgütü. Hem maddi hem manevi açıdan. Zaten ekonomik olarak zor durumda olan bir ülke olarak üstümüze bir yük daha biniyor.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
Hayali k*rdistan ve pkk sempatizanları hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce ne gibi önlemler alınması lazım? Artık TBMM'de bile milletvekilleri çıkıp rahatça sempatizanlık yapabiliyor.
Kitle mobilizasyonu için yapıyorlar. pkk ne kadar bu ülke için tehdit ise, akp, chp, mhp, ip, dem ve bazı önde gelen partiler de tehdit. Çünkü bunlar yeni Dünya düzeni hizmetkârı partiler. Seçimler hileli yani. Aynı safta olan en az 5 parti var. Logosuna ya da başındaki insana falan göre vermiş oluyorsunuz denilebilir yani sos farkı. İmamoğlu ve kuruma oy veren herkes aynı şeye oy veriyor. Biri chp üzerinden, diğeri akp üzerinden. koç holding üzerinden durumu anlatabilirim. Arçelik alan da Beko alan da aynı. Yine para Koç'a gidiyor.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
3 çeşit terörist vardır.
Bir eli silahlı terörist, ikincisi beyaz yakalı terörist, üçüncüsü de "cahillik kaynaklı terör sempatizanlığı."

Birinci kesimle silahlı çatışacaksın bunun kaçarı yok.
İkinci kesimle yargı yoluyla savaşacaksın.
Üçüncü kesim işte en zor kesim. İnsanlara entelektüel birikim kazandıramazsan tabii devlet terörüne uğrayan insanlar "PKK bizim mücadelemiz gözüyle" sempatizan bakabilir. İnsanlara doğruyu göstermen lazım. Abdullah Çatlı Asala'yı bitirdi. Ardından Diyarbakır Cezaevi'ndeki "DEMOKRATİK SOSYAL HUKUK DEVLETİNE YAKIŞMAYAN" eylemler yüzünden de PKK başladı/güç kazandı. Lütfen Diyarbakır cezaevinden çıkan insanların hikayelerini okuyun. Dışkı yemekten dolayı çıkar çıkmaz 32'i dişini çektirip dağa çıkan, köpeğe tecavüz ettirilen insanlar var.

Şimdi Esat Oktay savunucuları konuya üşüşecek. Bakın şimdiden diyorum sizin bahsettiğim üçüncü kesimden bi' farkınız yok, hatta onları bu çizgiye iten etkenlerden biri de sizsiniz. Yani siz ikinci ve üçüncü kesimin arasındasınız. İnsan ötekileştiriyorsunuz.

Benim Recep Tayyip Erdoğan'a ne kadar muhalif olduğumu bilen bilir ancak bu konuda doğru çizgide olduğunu düşünüyorum.
Biz Mardin'de belediye kepçeleriyle mayınlar koyulduğunu gördük. Kayyum kararlarını kesinlikle de destekliyorum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
ben açıkçası bu videodakilerin yapılmasını doğru buluyorum
bana kalırsa artık yeter , ortada bir kürt nefteri yokken bunlar yüzünden ortaya saçma ***** bir şey çıktı . Lan benim ne derdim olsun bunlar sokaklarda kültürsüz gibi kekoluk yapmadıkları , aşiretlenip yönetimi ele almaya veya ağa gibi takılmamaları , veya bizi sırtımızdan vurma gibi bir şeyler yapmadıkları sürece benim bir nefretim olmaz . Ama yapan olursada ona öyle bir nefret kusarım isteyen ırkçı desin ama vatanımı savunmak ve türkiye türklerindir ve türk kanı ile alınmıştır o yüzden ilelebet türk toprağı kalacaktır , bu vatana yardımcı olan herkeste özgürce yaşayabilir demekten mutluluk duyarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
şuan o kadar saçma bi hal var ki adam benim meclisimde benim devletimin toprak bütünlüğünü tehdit eden bi oluşumu savunuyor ve BENİM VERGİMLE MAAŞ ALIYOR . Kimse kusura bakmasın ben bunda art niyet ararım . Komplo teorisi vs diyebilirsiniz fakat bunların iktidarla ortak olduğunu düşünüyorum bu ülkenin gittiği yol yol değil hakkımızda hayırlısı..

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
EuwtN-mXMAYDhBv.jpg

Torbalar hazır

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Cumhuriyete gölge düşürecek her türlü hareketin bir bedeli olmalı.
Nasıl "şeriat" diye bir yerlerini yırtanlar oluyorsa, vatandan toprak koparmak isteyenle aynı muameleyi görmeli ve cezalandırılmalıdır diye düşünüyorum.
Bana kalırsa Türk Kimlikleri ellerinden alınmalı, sınırın dışına konulmalı ve kesinlikle ülkeyi bir daha gün yüzü ile görmemeliler.

Geçen gün de açıldı bu konu aslında. Bu konunun açık ve net bir cevabı var diyebilirim. O da terörist ile konuşmaya gerek yok kafasına sıkar geçersin bu kadar. Yok Kürdistancı yok pkk lı yok ypg li bilmem ne bunlar boş. Tek noktaları terörist ve amerika yalayıcısı olamaları.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
As bayrakları 🏳️🏳️🏳️

Golf 4 R32

80+ Silver
tek sebebi erdoğan itiraz edecek varsa etmesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular