Neler Yeni

Sizce hata bende mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur
Merhabalar iyi geceler öncelikle. Eylül ayından Aralık ayına kadar süren bir ilişkim oldu. Açıkçası benim özgüven eksikliğimden dolayı bir kere bile adam gibi buluşamadık. (o ekmişti beni orası ayrı) Şimdi asıl konuya gelelim,her şey çok güzel giderken Aralık'ta bir anda 3 gün önce tanıştığı bir çocukla kendisini samimi gördüm. Onların birbirlerine bakışlarını gördüm ve sezgilerime güvendim. Ardından kendisine soğuk yaptım ve bana kafamda kurduğumu,olgunlaşmadığımı söyleyip bitirdi. Bu olaylardan birkaç gün sonra bahsi geçen çocuğun elini kızın belinde gördüm ve artık emin oldum. Bir anlık bir sinirle ona "K*hpe" yazdım ama yani kendimi tutamadım çünkü ilk ilişkimdi ona gerçekten kendimden çok değer vermiştim. Bu mesajımın üzerine "Bunu bana en son söyleyecek kişisin ağzını s*kerim s*ktir git" diyip Instagram üzerinden engelledi. Ben geçmişe olan saygımdan ve onu çok sevdiğimden asla ona da küfür etmedim ona saygısızlık da yapmadım ama benim yaptığım tek hata ona bir anlık sinirle k*hpe yazmaktı. 2-3 hafta önce de WhatsApp üzerinden benimle ödev üzerinden sohbet açmaya çalıştı ve ben de karşılık verip eskiyi konuştuk. Benim ondan nefret etmem gerektiğini, ameliyat geçirdiğini, kendisinden soğumamı söyledi. Ne ameliyatı geçirdiğini sorduğumda farkeder mi falan gibi cevaplar vermişti. Ben ona her zaman yanında olacağımı bana anlatması gerektiğini ve bitirmemesi gerektiğini söyledim. O çocuğu da benim soğumam için kullandığını ve birkaç gün sonra çocukla iletişimi tamamen kopardığını söyledi. İletişimi tamamen kopardığı konusu doğru bu arada her neyse ben de gerçekten mecburdu diye düşünüp onunla eskiden gibi samimi davrandım. Fakat kendisi yine soğuk yapmaya başlayıp kendisinden uzaklaştırdı beni ve başka çocukla takıldığını öğrendim. (gördüm) Ben de daha yazmadım ve sınıf içerisinde kendisinin hoşlanmadığı arkadaş grubunun içerisine dahil olma kararı aldım. (ona inat olsun diye değil) Bütün bunlardan sonra kendisinin attığı bir whatsapp durumunu gördüm ve o durumda "Dünyanın en çirkin çocuğunun g*tünü kaldırmak ödül olsaydı" adlı bir video paylaşmıştı. Açık söylemek gerekirse bana ifhafen olduğunu düşündüm (gerçekten de çirkin biri olduğum için bu sonuca vardım) ve kendisini WhatsApp üzerinden de engelledim. Gerçekten de beni bir çirkin olarak mı görüyordu en başından beri merak ettim. Açıkçası onlarca sevgilisi olmuş bir kızdan bahsediyoruz. Duyguları bana çok samimi gelmişti ya da ben çok saftım. Kullanıldığımı düşünüyorum,beni hiç sevmediğini düşünüyorum ama bir yandan da aylardır keşke k*hpe yazmasaydım, keşke kendisine somut olarak adım atsaydım, keşke fiziksel olarak daha iyi durumda olsaydım diye kendimi suçluyorum. Artık hiçbir ilişki işine girmeme kararı aldım çünkü ben çorap gibi sevgili değiştirecek bir insan değilim benim mantalitem ilkim olsun,tek ilişkim olsun sonuna kadar olsun ya da hiç olmasın şeklinde. Sizlerin düşünceleri neler sizce burada hatalı olan kim ve hata yapılan yerler neresi?

Dipnot: Kızın şu anda takıldığı bir çocuk var :)

Benim berbat hayatımı okuyan,zaman ayıranlara ve düşüncesini belirtenlere çok teşekkür ederim :)

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
2. şansı vermekle hata etmişsin. O hakareti gerçekten haketmiş ki içine oturmuş it gibi dönüp tekrar sohbet açmaya çalışmış. Çirkin değil de kendi dediğin gibi ozguvensizsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Barış
basligi gorunce insta da karsima cikan shitpost lardan zannettim ve konuyu okumadim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. şansı vermekle hata etmişsin. O hakareti gerçekten haketmiş ki içine oturmuş it gibi dönüp tekrar sohbet açmaya çalışmış. Çirkin değil de kendi dediğin gibi ozguvensizsin.
Haklısın Hocam kıymetli yorumlarınız için minnettarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

basligi gorunce insta da karsima cikan shitpost lardan zannettim ve konuyu okumadim
Yok dostum, shitpost değil okuyabilirsin dilersen.

Kara*

80+ Silver
İlk ilişkinin tokatını yemişsin, otistik bir modele denk gelmişsin. Gavatlığı kaşarlığı olgunluk olarak değiştirmiş klasik ortam delisi, zaten bu cümlesi bile yeterli iyi ki demişsin ne olduğunu dostum :D Ayrıca yeni şanslar vererek sana laf sokmasına izin vermişsin, burada bir hatan var onun dışında boş mevzu. Kendinden hayatından önem verme kısımları gereksiz olmuş, acemiliğin olduğu için görmeyelim hadi duygular ve samimiyet kısmında kızın seni manipüle ettiğini düşünüyorum, ya da o ilk heveslerle bağlanma olarak sayabiliriz.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kız motormuş sen de safmışsın. Sorun sen değilsin. Sorun kızın zihniyetinde. Koklayanı, ellwyeni bol olsun istiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk ilişkinin tokatını yemişsin, otistik bir modele denk gelmişsin. Gavatlığı kaşarlığı olgunluk olarak değiştirmiş klasik ortam delisi, zaten bu cümlesi bile yeterli iyi ki demişsin ne olduğunu dostum :D Ayrıca yeni şanslar vererek sana laf sokmasına izin vermişsin, burada bir hatan var onun dışında boş mevzu. Kendinden hayatından önem verme kısımları gereksiz olmuş, acemiliğin olduğu için görmeyelim hadi duygular ve samimiyet kısmında kızın seni manipüle ettiğini düşünüyorum, ya da o ilk heveslerle bağlanma olarak sayabiliriz.
Haklısınız Hocam kıymetli düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kız motormuş sen de safmışsın. Sorun sen değilsin. Sorun kızın zihniyetinde. Koklayanı, ellwyeni bol olsun istiyor.
Valla doğru Hocam :)

Top Bottom