Neler Yeni

Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Stuttering Hatası (Kekeleme)

Semiramis41

80+ Bronze
Arkadaşlar bilgisayarımda böyle bir sorun vardı sorunun ne oldugunu çözdüm 24.1.1 güncellemesinden sonra oldugunu anladım pc yi komple sıfırladım bütün güncellemeleri yaptım ama ekran kartı driverinı kurmadım pcyi kullandıgımda herhangi bir sorun olmadıgını fark ettim driveri kurdum yeniden başlatım ve sorun hemen başladı yapmaya normal şarkı dinlerken bile yapıyor video daki gibi kaldırdım yeniden başlattım sorun bir anda kesildi reddite falan baktım bazı kişilerde de aynı sorun var technopat forumda da konusu açılmış aynı sorun yani Kartım Asus 6700xt sizdede aynı sorun varsa sorun bu

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar bilgisayarımda böyle bir sorun vardı sorunun ne oldugunu çözdüm 24.1.1 güncellemesinden sonra oldugunu anladım pc yi komple sıfırladım bütün güncellemeleri yaptım ama ekran kartı driverinı kurmadım pcyi kullandıgımda herhangi bir sorun olmadıgını fark ettim driveri kurdum yeniden başlatım ve sorun hemen başladı yapmaya normal şarkı dinlerken bile yapıyor video daki gibi kaldırdım yeniden başlattım sorun bir anda kesildi reddite falan baktım bazı kişilerde de aynı sorun var technopat forumda da konusu açılmış aynı sorun yani Kartım Asus 6700xt sizdede aynı sorun varsa sorun bu
Driver kurunca profil ayarını Standart yaptın mı? Oyun modunu seçme. FSR 3 otomatik açılıyor sanırım onu kontrol edin.

Semiramis41

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan
Bende bunun pro versiyonunu indirince olmuştu siyah olanı, sonrasında yine kırmızıya çektim şimdi iyi.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Bende bir sıkıntı yok sadece wp ve facebokta sorun var o da chromium tarayıcılardan dolayı opera gx de sorun yok.
chromium tabanlı olmayan tarayıcıda dene

Semiramis41

80+ Bronze
Bende bir sıkıntı yok sadece wp ve facebokta sorun var o da chromium tarayıcılardan dolayı opera gx de sorun yok.
chromium tabanlı olmayan tarayıcıda dene
Tarayıcıda denedim yine yaptı sorun kronik bir sorun yurt dışı dahil var herkeste
Mesaj otomatik birleştirildi:

amdciler ugrasmaya devammı :D nvidia ile en son ne zaman sorun yasadıgımı hatırlamıyorum
Para geçsin elime sistemi satıp 4070 e gecis olucak bidaha amd zor ben seviyordum ama bir bundan sonra yok

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular