Neler Yeni

Bilgisayar olmadan monitör alınır mı?

Vqlxcv1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yavuz Yılmaz
Bütçe
9000
Merhabalar, şuanda 8-9 bin TL'lik bir bütçem var ve Temmuz ayında bir bilgisayar almak istiyorum. Şuan ki bilgisayarım yaklaşık 7-8 yıllık kötü bir bilgisayar ve herşeyi yeniden dizmeye başlamak istiyorum. Monitör fiyatları gittikçe arttığı için şuanda bilgisayardan önce monitörü almayı düşünüyorum. Monitörü kötü bilgisayarla 4-5 ay kullandıktan sonra herhangi bir zarar görür mü, sizce bilgisayarı aldıktan sonra mı monitörü almalıyım?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Batuhan
Merhabalar, şuanda 8-9 bin TL'lik bir bütçem var ve Temmuz ayında bir bilgisayar almak istiyorum. Şuan ki bilgisayarım yaklaşık 7-8 yıllık kötü bir bilgisayar ve herşeyi yeniden dizmeye başlamak istiyorum. Monitör fiyatları gittikçe arttığı için şuanda bilgisayardan önce monitörü almayı düşünüyorum. Monitörü kötü bilgisayarla 4-5 ay kullandıktan sonra herhangi bir zarar görür mü, sizce bilgisayarı aldıktan sonra mı monitörü almalıyım?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
8-9 Bine 2k monitör alınır temmuzda da pc yi toplarsın brom

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,546
İsim
Emre siyah
zarar görmez 8-9 civarına 2k monitor alınabilir nasıl bir sistem almayı düşünüyorsunuz?

Vqlxcv1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yavuz Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8-9 Bine 2k monitör alınır temmuzda da pc yi toplarsın brom
Şuanki bilgisayarım 1080P de bile video izlerken kasıyor aldığımda yine 720P civarlarında kullanacağım yeni bilgisayar gelene kadar sorun olmaz değil mi?
zarar görmez 8-9 civarına 2k monitor alınabilir nasıl bir sistem almayı düşünüyorsunuz?
Hocam yaklaşık 65-70 Bin TL'ye 4070 Ti'lı bir sistem düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Batuhan
Şuanki bilgisayarım 1080P de bile video izlerken kasıyor aldığımda yine 720P civarlarında kullanacağım yeni bilgisayar gelene kadar sorun olmaz değil mi?

Bence al gün geçtikçe artıyor dostum 12k bandında olabilir temmuza doğru indirim kovala bu ayda denk gelirsen al. Gaming cuma lara bak.

Vqlxcv1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yavuz Yılmaz
Bence al gün geçtikçe artıyor dostum 12k bandında olabilir temmuza doğru indirim kovala bu ayda denk gelirsen al. Gaming cuma lara bak.
Tamam teşekkür ederim tekrardan sorayım, kötü bilgisayar monitöre zarar verir mi? Bilgisayarda AMD Radeon HD7510 var o derece yani :D

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,546
İsim
Emre siyah

yok bir sıkıntı olmaz hocam
1706998010982.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mustafa Gerçek
Ben bilgisayarı almadan önce almıştım evde hiç bilgisayar yoktu sadece fişe takmıştım görüntü geliyormu diye sonra kutusuna geri koymuştum test edememiştim pc alana kadar.

Vqlxcv1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yavuz Yılmaz
yok bir sıkıntı olmaz hocam
Alıntıyı görüntüle
Teşekkürler hocam, değerlendireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bilgisayarı almadan önce almıştım evde hiç bilgisayar yoktu sadece fişe takmıştım görüntü geliyormu diye sonra kutusuna geri koymuştum test edememiştim pc alana kadar.
Hocam monitörü kullanacağım için herhangi bir zararı olur mu diye merak ettim.

Top Bottom