Neler Yeni

🔥🔥Acer Nitro AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Laptop 36.699TL ( Stok )🔥🔥

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
MCA
bozuluyor. keşke bilginiz olmadığı kısımda yorum yapmasak. garanti dışı kalırsa cihaz zararı siz görmeyeceksiniz.
Acerde kasayı açamazsınız arkadaşlar garantisi anında biter. isteyen arayıp sorabilir, değişmediyse hala bu şekildedir.
kendine güvenen açarken kapatırken iz bırakmayacak olan varsa istediğini yapabilir tabi.
Yine boş boş altı dolu olmayan bilgiler verilmiş. Donanım Arşivinin acer 3070ti videosunu izleyip ilk önce öğren sonra doğrusunu yaz. RAM ve SSD garanti dışı bıraktırmıyor.

TURKIYE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Turkiye
Yine boş boş altı dolu olmayan bilgiler verilmiş. Donanım Arşivinin acer 3070ti videosunu izleyip ilk önce öğren sonra doğrusunu yaz. RAM ve SSD garanti dışı bıraktırmıyor.
biraderim direkt acer servisi arayıp sordum sende ara sor sonra gel burda ahkam kes!

1707042422734.png

aklı başında bir forum üyesi. arayıp sormuş ;) bol keseden sallamamış
bu arada yinede dediğim gibi durumlar değişmiş olabilir. en mantıklısı arayıp servise sormak diye de ekledim. boş boş altı dolu olmayan yorumlar belki de sizin forum hayatınızdan daha doludur ;) en azından bilimsel olarak ve tecrübelerimle yaklaştım ve bir yol gösterdim.

iczeleven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Batuhan
İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Şu ana kadar 6 tane acer ürünüm oldu, bunlar arasına predator'da dahil. Fiziksel bir zarar vermediğiniz sürece yükseltme yapabilirsiniz, ancak bakım yapamazsınız. Bu yazıyı yazmak yerine keşke direkt bir acer ile iletişime geçseniz. :)

Ben acer mail yanıtını iletemiyorum çünkü sildim, elinde olan biri varsa elbet paylaşır ve sizde görürsünüz.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-02-04 154410.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-04 154410.png
    332 KB · Hit: 54
Son düzenleme:

TURKIYE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Turkiye
İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Şu ana kadar 6 tane acer ürünüm oldu, bunlar arasına predator'da dahil. Fiziksel bir zarar vermediğiniz sürece yükseltme yapabilirsiniz, ancak bakım yapamazsınız. Bu yazıyı yazmak yerine keşke direkt bir acer ile iletişime geçseniz. :)

Ben acer mail yanıtını iletemiyorum çünkü sildim, elinde olan biri varsa elbet paylaşır ve sizde görürsünüz.
yanlış yönlendiren yok, direkt acer müşteri hizmetlerini arayarak öğrendim bunu. zaten not olarakta belirttim daha sonradan değişmiş olabilir diye. neyini anlamıyorsunuz ki arayıp en iyisi siz sorun dedim zaten yorumda da. başka forumlardan gördüğüm kadarıyla 2023 mart gibi değişikliğe gidilmiş artık garanti dışı kalmıyor deniyor ben yine de mail atıp sordum bakalım şuan ki durum ne.

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
Hocam benim cihaz geldi ekranın üst kısmında ışık sızması var ya cihazı da sevmiştim aslında canımı sıktı bu olay :/

heroistan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kahraman Enes Özçelik
geldi hocam ufak inceleyip kardeşime verdim malzeme kalitesi çok hoşuma gitti bi kaç el oyun attım ısınmıyor.klavye düzeni ergonomisi ışıklandırması falan oldukça iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı fiyat zaten sadece stok azaldı son 17. alın aldırın taş gibi laptop
Hocam benim kargoda şimdi geldi ama cihazın hiç bir yerinde jeletin yok. Güvenlik bandını ben açtım fakat arkadaşlar monster, HP falan aldı bataryada bile jelatin var. Sizinkisi de jelatinsiz mi geldi

GirayHan

80+ Gold
Hocam benim kargoda şimdi geldi ama cihazın hiç bir yerinde jeletin yok. Güvenlik bandını ben açtım fakat arkadaşlar monster, HP falan aldı bataryada bile jelatin var. Sizinkisi de jelatinsiz mi geldi
bende de batarya kısmında jelatin yoktu. bu çok sorun edilecek bir durum değil. kasada sağında solunda ezik çizik vb yoksa sorun da yok demektir.

Hocam benim cihaz geldi ekranın üst kısmında ışık sızması var ya cihazı da sevmiştim aslında canımı sıktı bu olay :/
ışık sızması ghosting vb vb her panelde bir miktar oluyor ona yapacak tek şey oled panelli bir laptop almak :) o da dünya para. aşırı yoksa sorun yok demektir.

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Capgras
Bende de yoktu diye hatırlıyorum.

mami4k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammed Tetik
aynı şey benim de dikkatimi çekti hocam kameranın altında mı sizin

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
aynı şey benim de dikkatimi çekti hocam kameranın altında mı sizin
evet bi hafif solunda bir de sağında. ekran 16:10 oldugu için videolarda vs gözüküyor hep ya. Onun dışında sıkıntı yok aslında laptobu da sevdim ama çok takan birisiyim böyle şeyleri ne yapayım bilemedim.

evet bi hafif solunda bir de sağında. ekran 16:10 oldugu için videolarda vs gözüküyor hep ya. Onun dışında sıkıntı yok aslında laptobu da sevdim ama çok takan birisiyim böyle şeyleri ne yapayım bilemedim.
IMG_20240205_193502.jpg

Üst kısımdaki iki nokta şeklindeki kısım dışında diğerleri belli olmuyor cok kamerada baya kötü çıkmış neden bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom