Neler Yeni

Samsung 25w şarj cihazım patladı.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,385
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Samet Göksu
Kanka bende kullandım 1.5 sene boyunca hiçbir sorun yaşamadım ama gidip de mediamarkttan almıştım sana tavsiyem şarj aleti alırken güvenilir satıcılar ya da mağazalardan almaya çalış
Teşekkürler dostum ben de aynı şekilde onu düşünüyorum şu an.

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
Alternatif markaların adaptörleri de olabilir. Anker, baseus, spigen vs.

xTURANN

80+ Bronze
Orijinal adaptörün ucu yamuk olur. Düzse kaçacaksın. PTTavm, trendyol falan buralardan adaptör alınmaz. Alayı çakma.
Bunun bir kaynağı var mıdır bu arada ? Merakımdan soruyorum..

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Samet Göksu
Yani akım korumalı priz'e (linki üstte mevcut) bu tarj süper hızlı şarj adaptörlerini bağlamakta bir sakınca yok normalde doğru mudur?

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Bunun bir kaynağı var mıdır bu arada ? Merakımdan soruyorum..
Ben de buna takılmıştım. Apple telefonun kutusundan öyle yamuk çıktı. Sonradan araştırdım öyleymiş. Düz olanların çakma olduğunu öğrendim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani akım korumalı priz'e (linki üstte mevcut) bu tarj süper hızlı şarj adaptörlerini bağlamakta bir sakınca yok normalde doğru mudur?
Yok da akım korumalı diye satılan prizlerin çoğu akım korumalı değil.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,385
İsim
uwu
Teşekkürler dostum ben de aynı şekilde onu düşünüyorum şu an.
Hocam tavsiyem amazondan almanız bazen teknosada bile orjinal olarak bilinen şarj aletleri çakma olabiliyor biz orjinal diye almıştık jilatini fln kutusu baya kaliteli hissettiriyor ama cakmaymis sonradan orijinalini aldık
Not: TT bayisindeydi çakma şarj aleti

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Samet Göksu
Ben de buna takılmıştım. Apple telefonun kutusundan öyle yamuk çıktı. Sonradan araştırdım öyleymiş. Düz olanların çakma olduğunu öğrendim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok da akım korumalı diye satılan prizlerin çoğu akım korumalı değil.
Tunçmatik powersurge 3 benim aldığım. Gördüğüm kadarıyla dandik bir ürün değil.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Kesinlikle bir sakınca olmaz ben zaten kendim aynı adaptörün orijinalini o şekilde çok kullandım.

Sırf tecrübeden değil mantık olarak da. Hızlı şarj dediğimiz 25W'ta şarj ediyor, bu prizlere PC vs bağlıyoruz ki onlar bildiğiniz gibi bundan çok daha fazla değerlerle çalışırlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
yunus
Aynısı bendede var bir sorun yaşamadım, orijinal olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,904
İsim
Burak Karadağ
Ben S23 Ultra için 600 ₺ Samsung Ana Bayiiden 45W Siyah Adaptör almıştım. Böyle ihtiyaçlarda paradan feragat etmekten çekinmemelisiniz dostlar. Bir kaç yüz lira fazla cebimde kalsın derseniz elinizdekilerden de olursunuz dikkat edin.

Top Bottom