Neler Yeni

playstation 5 slim neren alınmalı

Renas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Renas Doğan
kahraman konsol ve sercom computer güvenilir gibi duruyor daha önce buralardan alışveriş yapanlar olduysa tecrüblereni anlatabilir mi?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kahraman konsol ve sercom computer güvenilir gibi duruyor daha önce buralardan alışveriş yapanlar olduysa tecrüblereni anlatabilir mi?

Kahraman Konsol, Hepsiburada üzerinden de konsol satan güvenilir bir yer. Sercom yine mevcut satıcı profiline göre güvenilir. Bu arada PS5 fiyatları az biraz düşmüş nedense. Hangi dağda kurt katliamı oldu?

Renas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Renas Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kahraman Konsol, Hepsiburada üzerinden de konsol satan güvenilir bir yer. Sercom yine mevcut satıcı profiline göre güvenilir. Bu arada PS5 fiyatları az biraz düşmüş nedense. Hangi dağda kurt katliamı oldu?
hocam bende kahraman konsoldan almayı düşünüyorumda forumda bi arkadaş ordan almış bir gün sonra cihaz bozulmuş ister istemez şüphelendim

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam bende kahraman konsoldan almayı düşünüyorumda forumda bi arkadaş ordan almış bir gün sonra cihaz bozulmuş ister istemez şüphelendim
Elektronik eşya alıyorsun sonuçta, bozuk çıkma ihtimali her zaman var. Herhangi bir yerden almakla işi konsol satmak olan yerlerden almak arasında fark vardır. Kahraman Konsol'dan şüphen varsa yine Hepsiburada üzerinden Yasin Elektronik, Fly Technology, ALB Teknoloji gibi satıcılara bakabilirsin. Ben PS4'ü de PS5'i de Yasin Elektronik'ten almıştım. PS4 ithalatçı garantiliydi. 6 sene sorunsuz kullandıktan sonra bir arkadaşa sattım.

Top Bottom