Neler Yeni

16 yaş supplementlere giriş yapılır mı ?

1Kaira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kayra Tan
16 yaş 4-5 ay oldu spora gideli yavaştan supplemente gireyim mi ?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
bütçen varsa bile gereksiz et ve tatlı patates gibi balık olabilir besinleri çoğaltman daha iyi ama vitamin kullanabilirsin

1Kaira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kayra Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçen varsa bile gereksiz et ve tatlı patates gibi balık olabilir besinleri çoğaltman daha iyi ama vitamin kullanabilirsin
protein tozu gain vs düşünmüyorum zaten de kreatin olabilir belki ?

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Whesper
O yaşta ne yesen içsen supplement görevi görür zaten ne gerek var? Hele steroid falan aman sakın ha pişman olursun sonra.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Supplementi ihtiyacina gore kullanabilirsin fakat yeni basladiysan zaten kullanmana gerek yok.Creatine onermis arkadas,200mesh creatine alabilirsin onun haricinde gereksiz.Kilo alamiyorsan kalori say ona gore beslen.
dipnot:supplementler zararli diyen elemanlardan uzak dur
Creatine oneri :hardline olimp hiq reflex pahalilar hiliyorum daha ucuza da creatineler var fakat ne kadar guvenilir?Turkiyede supplementler denetimsiz uretildigi icin turk mali alinmamasi gerek.(1 2 markaya anca guvenilir)

1Kaira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kayra Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Supplementi ihtiyacina gore kullanabilirsin fakat yeni basladiysan zaten kullanmana gerek yok.Creatine onermis arkadas,200mesh creatine alabilirsin onun haricinde gereksiz.Kilo alamiyorsan kalori say ona gore beslen.
dipnot:supplementler zararli diyen elemanlardan uzak dur
Creatine oneri :hardline olimp hiq reflex pahalilar hiliyorum daha ucuza da creatineler var fakat ne kadar guvenilir?Turkiyede supplementler denetimsiz uretildigi icin turk mali alinmamasi gerek.(1 2 markaya anca guvenilir)
4 aydır gidiyorum ama beslenmeye etki etmicek protein falan zaten alabiliyorum kilom da iyi kratine özellikle ve kreatine'e benzer supplementleri araştırıyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
4 aydır gidiyorum ama beslenmeye etki etmicek protein falan zaten alabiliyorum kilom da iyi kratine özellikle ve kreatine'e benzer supplementleri araştırıyorum
Creatine harici baska temel supplement yok.3 4 yildir sporla ilgileniyorum.Gerisi ince detay işi.Protein tozuydu bcaa eaa falan.Vitamin alabilirsin.
D3,omega,multivitamin tarzi seyler

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
ilker10 kodu ile ekstra indirim oluyor creatin de markanın önemi yoktur bunda da bilgin olsun çünkü saf bir madddeir turkiyedeki tüm firmalar da aynı yerden alır hammaddeyi o yüzden rahatlıkla güvenebilirsin

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
Git bimden tavuk göğsü al her akşam antrenmandan sonra ye antrenmanı verimli yapıyorsan zaten gelişeceksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,644
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom