Neler Yeni

🔥İndirim POWERCOLOR Red Devil RX7800XT OC 16GB 256Bit GDDR6 19.833 TL

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Donald Trump
Satıcıya nasıl güvendin?
1707773526459.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcıya nasıl güvendin?
Dostum anlamadığınız şey bu gibi durumlarda güvendiğimiz mecra satıcı değil satıcıya ürünü satmaya izin veren firmadır. En kötü senaryo ne olabilir ki ? Milyarlarca lira ciro yapan bir firma beni korumayacak kimi koruyacak. Açıkcası ben diğer sürekli youtuberlara reklam veren teknoloji sitelerine güvenmem. Trendyol, hepsiburada, amazon gibi mecraların tercih, edilme sebebi müşteriyi koruma politikalarıdır.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,895
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumları aşırı sıkıntılıya benzemiyor bir de trendyol içinde satış yapıyor dolandırılma durumunda uğraşırsın bir şekilde
32 yaşındayım bu güne kadar trendyol ve diğer 2 sitede dolandırılma gibi bir olay yaşamadım ve karşılaşmadım.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,895
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Orası bana hiç güven vermedi bu yüzden siteye girip bakmam bile. Demirbaşlar bellidir. Şimdi pazarama da bu yolda ilerliyor ama güvenmek için zaman gerek.
Pazaramanın kendisinden hiç sorun yaşamadım henüz. Gördüğüm satıcılar da güvenliydi. Şahsen PAZARAMA satıcısından alışverişim oldu veya 1-2 satıcısının güvenli oldugun biliyorum. Ayrıca samsung, incehesap gibi büyük markalar bile orada pazara sahipler. Bu markalar PTTAvm de o kadar da aktif değiller.

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Efe
bence aIınmaz.. bunun basit bir uğraşı da oImaz.. hiçbir şekilde tercih ediImez YTD

Alcoholed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tolga
Dostum anlamadığınız şey bu gibi durumlarda güvendiğimiz mecra satıcı değil satıcıya ürünü satmaya izin veren firmadır. En kötü senaryo ne olabilir ki ? Milyarlarca lira ciro yapan bir firma beni korumayacak kimi koruyacak. Açıkcası ben diğer sürekli youtuberlara reklam veren teknoloji sitelerine güvenmem. Trendyol, hepsiburada, amazon gibi mecraların tercih, edilme sebebi müşteriyi koruma politikalarıdır.
Koruyor ama en kötü senaryoyu söyleyim. kuzenime Asus rog strix rx 6650xt ekran kartı satı aldık içi açılmış ve aksesuarları eksik geldi.trendyol ile görüştük değişim istedik iade olarak karar verildi ki satıcı hala ürünü satıyor olmasına rağmen.kartı 6 taksitle son limiti ile almıştı daha 19 yaşında çocuk ve bu yüzden iade etmek istemedi. yenisini alamayacaktı limiti kalmadığı için ki kartın da indirimi bitmişti zaten.trendyol kendi içinde mutlaka ceza sistemi vardır ama müşteriye olan oluyor.

TahinPekmez

80+ Silver
popit gelebilir :D bir ara 8 10 kişiye trenyolda bir satıcı ekran karti yerine göndermişti.

Top Bottom