Neler Yeni

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Arif Çelebi
Alıntıyı görüntülebende de iade anlaşmaya varıldı dedi. Satıcının mesajına uyarak iade nedenimi değiştirdim artık ihtiyacım yok aldığıma pişman oldum seçeneklerini seçtim. Öncesinde gümrük sıkıntı seçeneği işaretliydi. Bakalım para geri yatacakmı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleNasılsın ? seni kaç kişi takip ediyor benden satın alıyorsun?

Satıcı da tribe girdi.
Yazar bu sözlerinde ne demek istemiş nereye varmak istemiş anlamadım

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
İptal oldu bakalım bide iptal olmayacaklara gelirse bak sen cümbüşe

elfun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Bulut
Refund onaylandi, adam sanki seni takip ederek kac kisi getirdin demek istemis 😅

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
Beyler satıcı online herkes yazsın. Ben onurlu satıcıyim tatilteydim. Dedi. Ben sipariş eden herkes birini tanıyor deyince şaşırdı. Herkes yazsın parasını istesin.

Gky61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
1996
Adam nereden beni buldunuz link atarmısın diyor. Hazırsanız bu olayı bir seviye yukarı taşıyorum. 😄

Yazar bu sözlerinde ne demek istemiş nereye varmak istemiş anlamadım
İade etmiştim satıcı iade ederken sorulan neden iade ediyorsun sorusuna artık ihtiyacım yok seçeneği olanı seçmemi istedi bende seçtim ve iade gerçekleşti bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Arif Çelebi
Adam nereden beni buldunuz link atarmısın diyor. Hazırsanız bu olayı bir seviye yukarı taşıyorum. 😄

İade etmiştim satıcı iade ederken sorulan neden iade ediyorsun sorusuna artık ihtiyacım yok seçeneği olanı seçmemi istedi bende seçtim ve iade gerçekleşti bu.
Yok hocam satıcının neden öyle konuştuğu için yazmıştım meğer beni nereden takip ediyorsunuz nereden öğrendiniz demek istemiş 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör
valla ben ünlü bir youtuber ım, dhgate ve fedex ile de görüşme halindeyim diye yazdım. ürününü tavsiye etmiştim ancak sen sahte kargo bilgileri girmişsin ve dolandırıcılık yapıyorsun dedim. Senin siparişini iptal ettim ya neden dolandırıcı olduğumu söylüyorsun diyor. Amazonda başarılı bir mağazası varmış, link istedim bakalım.

Gky61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
1996
valla ben ünlü bir youtuber ım, dhgate ve fedex ile de görüşme halindeyim diye yazdım. ürününü tavsiye etmiştim ancak sen sahte kargo bilgileri girmişsin ve dolandırıcılık yapıyorsun dedim. Senin siparişini iptal ettim ya neden dolandırıcı olduğumu söylüyorsun diyor. Amazonda başarılı bir mağazası varmış, link istedim bakalım.
Link atsa da onun mu değil mi nasıl anlayacağız

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör
Bana da reklamımi yap sana free ürün göndereyim diyor. Sen dolandırıcısin diyorum anlamıyor oevladı.
bana da aynısını yazdı, senin siparişini iptal ettim ben dolandırıcı değilim diyor. Sahte kargo bilgileri niye girdin o zaman dedim. Valla sövüyorum da buraya yazamıyorum :) kupon tanımlıyor hala komedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör
Ücretsiz ürün gönder reklamını yapayım dedim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,474
Üyeler
141,142
Son üye
Altay tankı
Top Bottom