Neler Yeni

AMD kart kullanan fakirler derneği 😀

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
AMD çok tutulan bir kart olsa Steam top listede olurdu onu geçtim yabancılar 4080 4090 almak yerine full AMD ekran kartı alırdı 👍 100 tane yabancı YouTuber üst düzey sistem toplasa 2 tanesi AMD ekran kartı takıyor 🤔 paranız 4090 yetmiyorsa AMD alabilirsiniz ama 4090dan kimse AMD ye dönmez. Dönen varsa satılık köprüm var satıyorum.
Aslında yaklaşık 1 yıldır fena satmıyor. Mesela RX 7800 XT modeli acayip satıyor yurt dışında.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
1 tane bile yemedim rx 6600 le ünide sistem toplarken yine tercihim amd olur büyük ihtimal

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Bütün parası Nvidia almaya yetmeyip AMD kart alanları bu başlığa bekliyorum. Günde kaç kere Wattman yiyorsunuz? Oyun performansınız nasıl, bir gün zengin olup Nvidia almayı düşünüyor musunuz vs.
Full AMD sistem 2.5 yılda 1 defa wattman yedim yeniden başlatınca düzeldi D: Paramın yetip yetmemesiyle alakasız oyun performansından da memnunum şükür.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Kanka o Wattman olayları RX 570'lerde falan kalmadı mı? Bu arada RTX 3070 kullanan birisi olarak söylüyorum, arkadaşımda 6600XT var ve sırf benden fazla VRAM'e sahip diye Rust'ta falan daha az drop yaşıyor.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Nvidia karta param yetiyor, zaten Nvidia karttan geçtim. Günde hiç wattman hatası yemiyorum. Başka sorun varsa yanıtlayabilirim.
Tam olarak bunu yazmaya gelmiştim, paran yetmese bile adminin incelediği ürünler ikinci ele düşüyor versin sana. :D
Kanka o Wattman olayları RX 570'lerde falan kalmadı mı? Bu arada RTX 3070 kullanan birisi olarak söylüyorum, arkadaşımda 6600XT var ve sırf benden fazla VRAM'e sahip diye Rust'ta falan daha az drop yaşıyor.
RX570'de OC+UV çekmeden hiç WattMan yemedim. OC+UV ayarlarım stabil olmadığı zaman yiyordum evet.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Tam olarak bunu yazmaya gelmiştim, paran yetmese bile adminin incelediği ürünler ikinci ele düşüyor versin sana. :D

RX570'de OC+UV çekmeden hiç WattMan yemedim. OC+UV ayarlarım stabil olmadığı zaman yiyordum evet.
Bende de eskiden RX 570 Nitro+ vardı. OC veya UV'den falan çok anlamıyordum diye hiç ellemiyordum. Bir aralar bir driver falan geldi 2-3 ay sürekli bilgisayarım CS:GO, Forza Horizon'dayken falan kapanıyordu.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Paramı verip ikinci el aldım vallaha :D

The Batman

80+ Silver
ülkenin zaten %90 nı fakir bir ekran kartı almak için zengin olmana gerek yok

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
Bütün parası Nvidia almaya yetmeyip AMD kart alanları bu başlığa bekliyorum. Günde kaç kere Wattman yiyorsunuz? Oyun performansınız nasıl, bir gün zengin olup Nvidia almayı düşünüyor musunuz vs.
1. Aynı paralar
2. Herkes sorun yaşamıyor
3. Denetim masası, nvidianınki gibi windows xp görünümünde değil.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
Emre Zengin
AMD ayarlarını aşırı kurcalamadıkça performanstan yana sorunum olmuyor. Wattman, çökme vb. sorun olmadı. XFX RX 6600 kullanıyorum ikinci el aldım. NVIDIA da kullanırım AMD de kullanırım fark etmez benim için.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bence mobile kart üretmeliler.
Ben açıkçası bundan rahatsızım.
Nvidia mobile ekran kartı piyasasını tekeline topladı bence.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
AMD nin denetim masası Nvidiayı mumla aratır. Yeni kartlara koydukları hali iyi ama bir de eski versiyonu var onun 😀
ccc çöp ve geçmişte kaldı o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence mobile kart üretmeliler.
Ben açıkçası bundan rahatsızım.
Nvidia mobile ekran kartı piyasasını tekeline topladı bence.
Zaten var ama bu ülkeye ithal edilmiyor. Sadece rx 6500m, rx 5500m falan ithal ediliyor/edildi. Birde rx 6600m mi neydi sanırsam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,035
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom