Neler Yeni

Öneri 26-30k Arası QHD LAPTOP Önerisi

soul

80+ Silver

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
İyi hoş da bu laptop seni biraz üzebilir. Isınır gibi duruyor. Yarın detaylı bir araştırma yaparım hatırlatırsan.
tabii ki üstad zahmet verdim kusura bakma

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Hocam biraz baktım da qhd yanlış yazmış olabilirler

İlla Qhd olmak zorunda değilse wuxga ekranlı bir laptop atabilirim
Evet QHD Olma zorunluluğu yok ekran kalitesi işimde çok önemli benim işimde o yüzden kaliteli ekran istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Serkan karakaya
Fiyat fazla Max ederi 22k tabi serbest piyasa senin vicdanına kalmış. Burda kimse biz varken kurda kuşa yem olmaz..
Yani bi nebze haklısınız 20 25 arasi en uygun fiyatlisi da, bende 7800x3dli enaz 7800 xt 16 vramli 2 tb ssd 32 gb 6000mhz cl 30 ramli güzel bi anakartlı 850 ve üstü watt psu, sogutmali ve monitör klavye kulaklik mouse dahilinde full bi sistemi 50 60 k arası almak istiyorum sarı sitede bu istediklerimi 70k dan az demiyorlar. Ha 2.el piyasası gerçekten düşük olsa bende ideal fiyattan sistem dizer laptopu satarım.hepsi sınırına yakın fiyattan satior yada pcde bi sorun cikior. Bende mecburen bole bir durumda kaldım.

soul

80+ Silver
@soul bunada bakabilrmisin üstad müsait olunca
pahalı geldi o fiyata 4050 var ve qhd olduğunu sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

asus tuf A15

bu model işlemci olarak önde ekran kaliteside iyi ancak parlaklık 250 nits o konuda üzebilir diğer modellerden.
Bu model biraz ısınıyor ama ona rağmen işlemci güçlü diye alınabilir.

lenovo ip3

bu modelde fiyatına göre iyi ekranı yine kailteli 350 nits ama 3050 çok götürmez. ama hala iş görüyor.
bu model de nitro 16 kadar serin çalışıyor lenovolar iyi bu konuda.

Acer nitro 16

şuan aktif olarak kullandığım model işlemci olarak lenovo ile aynılar sadece adları farklı...
ekran olarak yine kaliteli bu model 400 nits 165hz 3ms ekranı gerçekten bu fiyata çok iyi ama işlemci bir tık geride
genellikle 65-78 derece arasında gidip geliyor serin çalışıyor diyebilirim bu model için.

Son düzenleme:

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Pardon haklısın süper bir laptop bulmuşsun kesin almalısın destekliyorum.
23 24k bandında isteklerimi karşılıyor mu evet gerisi senin verebileceğin bir karar değil :) bilgin olmayan konulara yazmassan sevinirim

ac
pahalı geldi o fiyata 4050 var ve qhd olduğunu sanmıyorum.

asus tuf A15

bu model işlemci olarak önde ekran kaliteside iyi ancak parlaklık 250 nits o konuda üzebilir diğer modellerden.
Bu model biraz ısınıyor ama ona rağmen işlemci güçlü diye alınabilir.

lenovo ip3

bu modelde fiyatına göre iyi ekranı yine kailteli 350 nits ama 3050 çok götürmez. ama hala iş görüyor.
bu model de nitro 16 kadar serin çalışıyor lenovolar iyi bu konuda.

Acer nitro 16

şuan aktif olarak kullandığım model işlemci olarak lenovo ile aynılar sadece adları farklı...
ekran olarak yine kaliteli bu model 400 nits 165hz 3ms ekranı gerçekten bu fiyata çok iyi ama işlemci bir tık geride
genellikle 65-78 derece arasında gidip geliyor serin çalışıyor diyebilirim bu model için
acer nitro beni en cok tatmin eden model diyebilirim asus tuf da ilgimi cekmisti fakat 8 gb ram yetmeyebilir gibi geliyor ilgin için teşekkür ederim acer nitronun siparişini birazdan geçiceğim

soul

80+ Silver
23 24k bandında isteklerimi karşılıyor mu evet gerisi senin verebileceğin bir karar değil :) bilgin olmayan konulara yazmassan sevinirim

ac

acer nitro beni en cok tatmin eden model diyebilirim asus tuf da ilgimi cekmisti fakat 8 gb ram yetmeyebilir gibi geliyor ilgin için teşekkür ederim acer nitronun siparişini birazdan geçiceğim
hayırlı olsun şimdiden güzel seçim.

Top Bottom