Neler Yeni

Pc için lian li lancool 216 aldım. Bundan sonra ne yapmam gerekiyor?

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
aynı kasada ön fanların rgbsini çalıştıramadım rgb çoğaltıcı bak istersen asus b650m-a wifi anakartım var. bir de dust filter linki bulursan bizimle de paylaşırsan sevinirim.

semih.1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Efe semih cunkur
Belirledim gibi bunu almayı düşünüyorum ama bilmiyorum https://shbd.io/s/fvF6Bh2V
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman ben ilkini alıyım bence çünkü 4600 vermek mantıklı gelmdi ama bir bakıyım ikisinde

Yine de anakart bakıcam baya ona göre bir şeyler yapıyım.

Anakart olarak micro alınır mı
İlk attığımı öneririm gayet güzel bir anakart hemde ucuz anakartta boyut performansu etkilemiyor ama kasanızın boyutuna gore secmeniz gerek micro atx gunumuzdeki butun kasalara oluyor nerdeyse ondan dolayı aslında daha avantajlı duruyor

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
İlk attığımı öneririm gayet güzel bir anakart hemde ucuz anakartta boyut performansu etkilemiyor ama kasanızın boyutuna gore secmeniz gerek micro atx gunumuzdeki butun kasalara oluyor nerdeyse ondan dolayı aslında daha avantajlı duruyor
Ben bir hafta filan araştıracam baya bir kere alıyım tam alıyım. Önerileriniz varsa atabilirsiniz yine de ne fark var ne yok filan bakıyım ama dediğin aklıma yattı

semih.1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Efe semih cunkur
Ben bir hafta filan araştıracam baya bir kere alıyım tam alıyım. Önerileriniz varsa atabilirsiniz yine de ne fark var ne yok filan bakıyım ama dediğin aklıma yattı
Anakartta çok fark olmaz 1. Attığımın fiyatıda uygun yerinizde olsam ordan ustune para kalacağı için diğer bilesenlerin ustune ekler bir tık ustunu alirdim

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
Anakartta çok fark olmaz 1. Attığımın fiyatıda uygun yerinizde olsam ordan ustune para kalacağı için diğer bilesenlerin ustune ekler bir tık ustunu alirdim
Öyle yapıyım ys anakart zaten çok da önemli değil beni bir kaç sene götürsün iyi bir şekildr yeter ram filan alıyıö güç vs

ruaF1912

80+ Bronze
ben filtreyi aldım ama gene güzel topluyor tozu. fanlar çok büyük. volume olarak çok fazla hava giriyor içine kasanın
Doğrudur hocam,Kullanıcı yorumlarına baktığımda genellikle reddit üzerinde genellikle bundan yakınıyorlardı, aslında 16cm fanları söküp 3x PWM fan takıp, sistem boştayken fanlar düsük rpm calıstırılsa bu kadar toz toplamaz bence, tabi kullanıp,denemek lazım. Fanların fazla toz cekmesinin asıl sebebi fazla cekis gücü, 103 CFM gibi değeri olması lazım öndeki 2x 16cm fanın.

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
Aşırı bir şey istemiyorum ama kendim toplamak istiyorum aylık burs alıyorum 6 k

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
@gaintar hiç açtın mı ön fanları yanıyor mu?

Top Bottom