Neler Yeni

S23 veya S23 FE Alınır mı? Daha iyisi var mı?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,843
İsim
Mehmet
hocam bahsettigin vergi indirimi degil mi
Hayır, Samsung Eğitim İndirimi.

Hocam FE hakkında bir konu açtım, görüşünüzü öğrenmek isterim, teşekkürler.

Uğrayacağım şimdi.

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
S23FE kullanıyorum, öğrenci indirimi devam ediyorsa 128gb 19.670 liraydı. Bütçen yetiyorsa S23, yetmiyorsa S23 FE alabilirsin. Bu bütçede kamera için rakibi yok, kameradan yüksek beklentin yoksa veya ağırlıklı olarak oyun oynayacaksan muhtemelen daha f/p cihazlar bulabilirsin. Fe için sorun varsa yardımcı olabilirim.
Hocam kamerayla alakam yok. Oyun da sadece Angry Birds oynayan biriyim :D. Duruma göre iletişime geçerim sizinle.

oyunm

80+
Hocam kamerayla alakam yok. Oyun da sadece Angry Birds oynayan biriyim :D. Duruma göre iletişime geçerim sizinle.
Hocam eğer ağır işler yapmayacaksanız çok fazla s23fe bile para israfı gibi geliyor. Daha alt segment cihazlar var gerek çinli gerek Samsung tarafında. Mesela a34,a54,realme gt2 daha mantıklı gibi geldi bana

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
Hocam eğer ağır işler yapmayacaksanız çok fazla s23fe bile para israfı gibi geliyor. Daha alt segment cihazlar var gerek çinli gerek Samsung tarafında. Mesela a34,a54,realme gt2 daha mantıklı gibi geldi bana
Hocam S serisi her daim güven veriyor. Ailemde bir çok kişi geçmişte S serisi kullandı ve senelerce kullandılar. Az buçuk biraz para verip uzun süre kullanmak bana daha mantıklı geliyor.

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
S23FE kullanıyorum, öğrenci indirimi devam ediyorsa 128gb 19.670 liraydı. Bütçen yetiyorsa S23, yetmiyorsa S23 FE alabilirsin. Bu bütçede kamera için rakibi yok, kameradan yüksek beklentin yoksa veya ağırlıklı olarak oyun oynayacaksan muhtemelen daha f/p cihazlar bulabilirsin. Fe için sorun varsa yardımcı olabilirim.
Hocam dm gelebilir misin? S23FE alacağım galiba.

PNSHER

80+
s23 güzel de batarya dan biraz üzer s23fe de güzel cihaz
Yanlış bilgi. S23 ün işlemcisi daha verimli olduğu için S23 Fe den daha fazla ekran süresi veriyor. Telefon alırken sadece batarya kapasitesine bakarak alırsanız yanılırsınız.
Merhaba;

S23 veya S23 FE alınır mı? O fiyatlarda daha iyi bir telefon var mıdır?
Aradaki fiyat farkı bütçenizi çok zorlamıyorsa mutlaka S23 almalısınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,019
Üyeler
141,382
Son üye
mauroicardi10
Top Bottom