Neler Yeni

İphone 11 128gb vs s23 fe 128gb

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben hafta sonu bi meddia markete gidip incleyeyim bu telefona hoşuma giderse alacağım sarı sitedeki cihazı zaten aynı semtteyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

köümü yani hocam anlamadım ben alınmazmı yani bu arada yenilenmiş cihaz almam hayatta
Yani emin değilim. 1-2 güm oldu kullanalı. Yakında varsa temiz iPhone 12 alınmalı.

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neredeyse 4 saat oyun oynatmış bu arada, ilk günlere göre baya iyi bence.
Hocam PUBG mobilein 1-2 saati full içerik indirmesiydi. 15gb indirdi. Bir maç kardeşimle erangel oynadım. 1. Olduk. 30dk geçmiştir. Bir tek brawl stars tam oynamışımdır. Başka bir şey yapmadım.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
pubgm i akıcıda mı yoksa hdr damı oynuyorsun ?
Akıcı 60fps. Ben birde şeyi anlamadım. Kardeşimde s20 fe o ultra hdr aşırı yüksekte oynayabiliyorken ben ultra hdr oynayamıyorum. O hdr da 60 fps oynarken ben 45 fpsde oynuyorum. Benim tel daha iyi değilmi. Anlamadım gitti

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
hocam sizce çerçeveler nasıl çokmu kalın cihazın kenarları rahatsız diyormu ekran kalitesin aısl batarya performansı nasıl kamerasınnda eksikler sorunlar vs varmı arkası tasarımı nasıl oyun performansı işlemcisi çok ısınıyormu çok soru sordum kusura bakmayın ama ilk defa bu kadar pahalı cihaz alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam iphone 12 ile kıyaslarsak hangisi alınır fiyat farkıda baya var iphone 12 daha pahalı
İphome 7 den geçince çerçeveler dert etmiyor
Şarjı iyi 1 saatten biraz fazla sürer 0 dan 100 denemedim
Uzun kullanım yapmadığım için batarya hakkında bir fikir beyan edemeyeceğim
Wild rift oynadım 120fps 1 el sıcaklık hissetmedim aynı şekilde günlük kullanımda da hissetmedim
Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim ve bence bu telefonun iphone da eşdeğeri iphone 12 dir ki birkaç yönüyle 12 den iyi birkaç yönüyle 12 den kötüdür

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit
İphome 7 den geçince çerçeveler dert etmiyor
Şarjı iyi 1 saatten biraz fazla sürer 0 dan 100 denemedim
Uzun kullanım yapmadığım için batarya hakkında bir fikir beyan edemeyeceğim
Wild rift oynadım 120fps 1 el sıcaklık hissetmedim aynı şekilde günlük kullanımda da hissetmedim
Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim ve bence bu telefonun iphone da eşdeğeri iphone 12 dir ki birkaç yönüyle 12 den iyi birkaç yönüyle 12 den kötüdür
se 2 den geçeceğim ama önceden çok farklı cihazlar kullandım poco x3 pro gibi iphone xr gibi note 10 plus gibi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam PUBG mobilin yaklaşık 90 dakikası oyun içi indirme ama. 15gb dosya yükledi.
Oyun olmayan bir kullanımda, İnstagram, Twitter, tarayıcı, Youtube, Whatsapp gibi bir kullanımda ortalama 6 saat ekran süresi alırsa normaldir. Sadece Youtube veya sadece tarayıcı kullanımında 8-9 saat ekran süreside alınabilir. Benim kullanımım insta, wp, tw, youtube, tarayıcı. Böyle bir kullanımda 6.30 saat ekran süresi alıyorum ortalama. Sende bu civarda bir şey alırsan garip bir durum yoktur.

yigitxx00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yiğit
Oyun olmayan bir kullanımda, İnstagram, Twitter, tarayıcı, Youtube, Whatsapp gibi bir kullanımda ortalama 6 saat ekran süresi alırsa normaldir. Sadece Youtube veya sadece tarayıcı kullanımında 8-9 saat ekran süreside alınabilir. Benim kullanımım insta, wp, tw, youtube, tarayıcı. Böyle bir kullanımda 6.30 saat ekran süresi alıyorum ortalama. Sende bu civarda bir şey alırsan garip bir durum yoktur.
hocam düz 18k ya s22 buldum 12 ay garantili kutuu faturalı sizce s22 mi s23 fe mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom