Neler Yeni

Neden artık insanlara bisiklet sürmek cocukluk gibi geliyor??

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
Ya arkadaşlara yazdım işte dedim ben bisiklet alıcam ya hemspor olur hem şarkı açar dinlerm eskiden çok eğlenirdim dedim yazdığım herkes one olm çocuk musun diyor neden artık böyle oldu bana çok gğzel bişey gibi geliyo şarkı dinleyerek sürmek çok ta güzel sürdüğümü hatırlıyorum o yüzden heveslendşm ful kırdılar hevesimi ama fikrimi değiştirmeyecek neden böyle cidden?

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Anıl Aykın
Ya arkadaşlara yazdım işte dedim ben bisiklet alıcam ya hemspor olur hem şarkı açar dinlerm eskiden çok eğlenirdim dedim yazdığım herkes one olm çocuk musun diyor neden artık böyle oldu bana çok gğzel bişey gibi geliyo şarkı dinleyerek sürmek çok ta güzel sürdüğümü hatırlıyorum o yüzden heveslendşm ful kırdılar hevesimi ama fikrimi değiştirmeyecek neden böyle cidden?
Saçma sapan sürenler yüzünden hep ve sporu sadece futboldan ibaret sananlar böyle. Kendileri normal kocaman yürüme yolu varken gider bisiklet yolundan yürürler. Onları dinleme hocam.

Bartuu

80+ Silver
Niye ben lisedeyken bisiklet sürmeyi güzel buluyorlardı arkadaş çevren ile alakalı olabilir

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Cihan Mert Karagöz
Saçma sapan sürenler yüzünden hep ve sporu sadece futboldan ibaret sananlar böyle. Kendileri normal kocaman yürüme yolu varken gider bisiklet yolundan yürürler. Onları dinleme hocam.
hocam ulusal staj programına başvururken bile spor başlığı atında sorulması gerken sorular özellikle futbol olarak sorulmuş

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Anıl Aykın
hocam ulusal staj programına başvururken bile spor başlığı atında sorulması gerken sorular özellikle futbol olarak sorulmuş
Gülmekten başka yapabileceğim bir şey yok :D Tepkim zaten ortada

.RBO.

80+ Silver
Bizim insanımız araba yolunda yürür kaldırım bilmez geçit bilmez sence trafikte bisiklet gibi aciz bir şey hayatta kalabilirmi ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,426
İsim
uwu
ben sürekli sürmesem de bazen hafta sonları sürüyorum , evlerden , insanlardan uzaklaştıkça iyi hissediyorum . bu çocuk aktivitesi değil herkesin yapması gerekiyor tabi artık çoğu insan her şeyi sosyal medya olarak görüyor , aynı şeyleri kopyalamaktan bıkmıyorlar . ben en son TV de keyifli bir şekilde bir diziyi ne zaman izlediğimi bile hatırlamıyorum. biraz konu dışına çıktı ama insanları takma onlar işlerine geldiği zaman büyüyüp küçülüyorlar ve egoları çekilmeyecek seviyede

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye ben lisedeyken bisiklet sürmeyi güzel buluyorlardı arkadaş çevren ile alakalı olabilir
Ya işte bende sürerken çok güzel karşılıyodu herkes şuan herkes nefret ediyomul onu gördğk çok saçma be
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba arkadaşlarının yaşı kaç
17-18-19

ben sürekli sürmesem de bazen hafta sonları sürüyorum , evlerden , insanlardan uzaklaştıkça iyi hissediyorum . bu çocuk aktivitesi değil herkesin yapması gerekiyor tabi artık çoğu insan her şeyi sosyal medya olarak görüyor , aynı şeyleri kopyalamaktan bıkmıyorlar . ben en son TV de keyifli bir şekilde bir diziyi ne zaman izlediğimi bile hatırlamıyorum. biraz konu dışına çıktı ama insanları takma onlar işlerine geldiği zaman büyüyüp küçülüyorlar ve egoları çekilmeyecek seviyede
Haklısın fikrimi değiştirmediler zaten bana iyi gelicek şeyler bunlar kimsenin fikri önemli değil sonuçta teşekkür ederim:)

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,080
İsim
Oozdmrsm
Karar senin dostum. eğer hevesin varsa al kullan

RONALDINHO

80+ Bronze
Ya işte bende sürerken çok güzel karşılıyodu herkes şuan herkes nefret ediyomul onu gördğk çok saçma be

17-18-19

Haklısın fikrimi değiştirmediler zaten bana iyi gelicek şeyler bunlar kimsenin fikri önemli değil sonuçta teşekkür ederim:)
merhaba arkadaşların çocuk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bektaş
Bizim burda dayılar bisikletten inmiyor 🤣

Hanaz

80+ Silver
Bisiklet sürmek Türkiyede küçümseniyor aşko yeto diyen tipler bisiklet ne be gibisinden laflar edince 12 13 gündür avrupadayız hala postacılar memurlar hatta kuryeler bile bisiklet sürüyor kar kış demeden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,230
Üyeler
141,418
Son üye
varta
Top Bottom