Neler Yeni

Anonymous Çeviri Türkçe yama fiyatının fazla olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
139 TL Türkçe yama için fazla bir fiyat değil mi gerçekten de.
1708468799624.jpeg

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içim rahat yama kurabiliyorsam bence makul fiyat. Boş bir ayında al oyna istediğin oyunlarını :D
Güvenlik açısından sıkıntı olacağını düşünmüyorum ancak
Oyunlar zaten pahalı
Türkçe yamalarda eskisi gibi ücretsiz olsa keşke

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Geçen hafta 108TL'ye almıştım, zam gelmiş. Sonuçta ortada emek verilerek yapılan yamalar var, kimse almak zorunda da değil. En azından tek bir yamaya para vermektense üyelik sistemindeki yamalara para vermek daha mantıklı. Bir de şu Epic Games'den hallice Launcherlarına çeki düzen verseler fena olmaz.

The Semih

80+ Silver
139 TL Türkçe yama için fazla bir fiyat değil mi gerçekten de.
Alıntıyı görüntüle
Hocam bencede pahalı, Gamepass fiyatı istiyorlar bide bu sitenin sahibi AI çeviriye laf yapıyordu geçen sene, ama AI başarısı türkçede %96 olmuş bir seviye sonra bizden daha düzgün diksiyonla çevirceğini düşünüyorlar.

Kısacası bu sene ki çıkacak GPT çevirileri hata payı çok düşük olacaktır.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuçta ortada emek verilerek yapılan yamalar var
Emeğe laf söylemek istemem fakat animus bile ileride zoraki olarak AI çeviri kullanıcak sadece başına 2-3 insan koyup AI çevirinin hatalarını makyajlarla yani bug fixes gibi toparlıyıp sunacaklar ozaman ücret isteyecekler mi onu merak ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bencede pahalı, Gamepass fiyatı istiyorlar bide bu sitenin sahibi AI çeviriye laf yapıyordu geçen sene, ama AI başarısı türkçede %96 olmuş bir seviye sonra bizden daha düzgün diksiyonla çevirceğini düşünüyorlar.

Kısacası bu sene ki çıkacak GPT çevirileri hata payı çok düşük olacaktır.

Emeğe laf söylemek istemem fakat animus bile ileride zoraki olarak AI çeviri kullanıcak sadece başına 2-3 insan koyup AI çevirinin hatalarını makyajlarla yani bug fixes gibi toparlıyıp sunacaklar ozaman ücret isteyecekler mi onu merak ediyorum.
Hocam Gamepass gibi satmaya çalışmaları saçma cidden size katılıyorum Gpt çevirileri bu işi çözer umarım
Eğer Gtp çeviri kullanırsa ücretsiz yayınlaması gerekir zaten çoğu işi yapay zeka yapmış olacak

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Emeğe laf söylemek istemem fakat animus bile ileride zoraki olarak AI çeviri kullanıcak sadece başına 2-3 insan koyup AI çevirinin hatalarını makyajlarla yani bug fixes gibi.
Son zamanları saymazsak AI pek başarılı çeviriler yapamıyordu, özellikle RPG'lerde sıkıntı yaşadığım çok oldu. Dediğin gibi AI başarısını bu şekilde sürdürürse geçiş kaçınılmaz olacaktır. Starfield yamasında çok bekletmişlerdi.

The Semih

80+ Silver
Gtp çeviri kullanırsa ücretsiz yayınlaması gerekir zaten çoğu işi yapay zeka yapmış olacak
Emin ol uğraşmazlar bedava vermeye, Sinnerclown gibi ekipler lazım reklamlardan veya gönüllü bağış topluyorlar.

Dediğin gibi AI başarısını bu şekilde sürdürürse geçiş kaçınılmaz olacaktır. Starfield yamasında çok bekletmişlerdi.
1 senede toparlandı GPT 1 senede biz koysak seneye GPT çeviriler animusu bitirir.

The Semih

80+ Silver
Sinnerclown o konuda iyi gönül işi olarak yapıyorlar bu işi
Ben launcher olayını sevmiyorum sadece, Setupla yama kurmak istemiyorum rar dosyasını açıp kendim sürükle bırak yapmak istiyorum ama bütün çeviriler Setuplu,

Setup bilmeyenler için yapılıyor ama artık oyuncular oyun kurmayı silmeyi biliyor setup yama saçma artık bu dönemde.

Sinnerclown seviyorum bende adamlar GPT yi güzel kullanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
Ben launcher olayını sevmiyorum sadece, Setupla yama kurmak istemiyorum rar dosyasını açıp kendim sürükle bırak yapmak istiyorum ama bütün çeviriler Setuplu,

Setup bilmeyenler için yapılıyor ama artık oyuncular oyun kurmayı silmeyi biliyor setup yama saçma artık bu dönemde.

Sinnerclown seviyorum bende adamlar GPT yi güzel kullanıyor.
Çok haklısınız hocam kopyala yapıştır daha rahat oluyor

JSezar

80+ Silver
hangi oyuna yama arıyorsun? ücretsizi illa vardır.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Eren
bence de değmez fiyat ac valhalla çevirisi bile yok çok az oyun var bence bu fiyata göre.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom