Neler Yeni

YKS fiziğe çalışmamak

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Arığtekin
dostlarım selam bu yıl sınava giriceğim çalışmalara yeni başladım bügün 10 saat çalıştım gün geçtiçe 13 e kadar çıkartmaya çalışacağım lütfen olmaz yapamazsın gibi kelimelerle gelmeyin hedefim yüksek değil 200 k sayısal istiyorum ihtiyacım olan netler tyt 70 ayt 35 istedğim bölüm 247 binde alıyor bazıları tyt ve ayt fiziğin çok zor olduğunu söylüyor tyt ve ayt fiziği komple elemek saçma veya iyi olurmu tyt fende 3 net gelse bile yetiyor ayt kimya 5 biyolojide 5 gelse yeter yardımcı olabilecek varmı

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Milletin zor diyişiyle çalışmayacaksan boşuna başlama bile. Kimyaya da kolay diyorlar ben fiziği kimyadan 50 kat kolay yapıyordum. Belli konuları elemek mantıklı ama direkt dersi bırakmak saçmalık. Uzun süren ve her sene çıkmayan konuları eleyebilirsin ama onun dışında sakın yapma. Başarılar şimdiden

bwNN

80+ Silver
Çıkması yüksek kolay konulara çalış hepsine çalışma o zaman hedef yüksek değilse

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
dostlarım selam bu yıl sınava giriceğim çalışmalara yeni başladım bügün 10 saat çalıştım gün geçtiçe 13 e kadar çıkartmaya çalışacağım lütfen olmaz yapamazsın gibi kelimelerle gelmeyin hedefim yüksek değil 200 k sayısal istiyorum ihtiyacım olan netler tyt 70 ayt 35 istedğim bölüm 247 binde alıyor bazıları tyt ve ayt fiziğin çok zor olduğunu söylüyor tyt ve ayt fiziği komple elemek saçma veya iyi olurmu tyt fende 3 net gelse bile yetiyor ayt kimya 5 biyolojide 5 gelse yeter yardımcı olabilecek varmı
Kim zor diyor? Bana göre de en kolayı ve zevklisi.

Top Bottom