Neler Yeni

1.70 biri super sport sürebilirmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enver Arda
Ekran Görüntüsü (25).png

Böyle gözüküyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tecrüben yoksa bu kadar yüksek canavarlarla başlamamalısın, çok aksiyon arıyorsan en fazla git mt25 al onunla öğren.
Yok bende canıma susamadım zaten ama nedense 700cc üzeri duyunca öleceksin diyenlerden pek hazzetmiyorum

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Semih Aydın
Alıntıyı görüntüle
Böyle gözüküyormuş

Yok bende canıma susamadım zaten ama nedense 700cc üzeri duyunca öleceksin diyenlerden pek hazzetmiyorum
Lütfen 250 CC üstü bir motor alıp başla hatta mt09 al gazı köküne kadar götür sonra haberlerde izleyelim :D
125 CC başlamak ekonomi açısından mantıksız çünkü elinden hızlı çıkartabilmen, değerini vs koruyabilmen zor 250 CC ile başlasan da tamam 700cc üzeri başlarsan çok şanslı değilsen zaten öleceksin.
Karşı şeritten araba üzerine geldiğinde bile kaçabilmen, konumlanabilmen lazım yoksa istiyorsan başlangıç için git H2 al

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enver Arda
Lütfen 250 CC üstü bir motor alıp başla hatta mt09 al gazı köküne kadar götür sonra haberlerde izleyelim :D
125 CC başlamak ekonomi açısından mantıksız çünkü elinden hızlı çıkartabilmen, değerini vs koruyabilmen zor 250 CC ile başlasan da tamam 700cc üzeri başlarsan çok şanslı değilsen zaten öleceksin.
Karşı şeritten araba üzerine geldiğinde bile kaçabilmen, konumlanabilmen lazım yoksa istiyorsan başlangıç için git H2 al
Tabii ki ilk motorumu 1000lik almayacağım ama gözünde baya büyütüyorsun bence :D

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Soner
Ege fitnes ın haftasonu attığı videoyu izleyip gelmiş 🤣 o öyle önerilerde bulundu gidin yüksek cc ile başlayın diye. 😁 kardeşim zx10 kesmez seni zx12r ile başla tavsiye 😉

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enver Arda
Ege fitnes ın haftasonu attığı videoyu izleyip gelmiş 🤣 o öyle önerilerde bulundu gidin yüksek cc ile başlayın diye. 😁 kardeşim zx10 kesmez seni zx12r ile başla tavsiye 😉
Asılnda izlememiştim ama şimdi izledim oda benim gibi düşünüyor naked ile başlamanın iyi olacağını zaten biliyordum düşük cc ile hevesimi atmak istemiyorum sadece daha önce düşük cc 125 - 200 cc motor kullandım, 13 yaşından beri 600cc ATV kullanıyorum (18 yaşındayım) pek bi alakası yok motor ile ama :D

Asıl istediğim motor Iron 883 zaten çok torklu bi makine de değil.

Aykut D.

80+ Gold
kullanırsın. 1.70 boy bir çok motoru kullanır. 1.65 olsaydın aynı şeyi söylemezdim.
1.80 olan birisi en tepe hangi motoru kullanabilir arabacıyım ama merak ettim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
bende küçüklüğümden beri elektrikli 2 teker ve 3 teker motor kullanıyordum elektrikliden kastım akülü değil yanlış anlaşılmasın :D 50-60 km/h gören motorlar vardı neyse onlarda dahi düşmüşlüğüm var 1-2 defa atv ile aynı şey değil emin ol insanlar seni düşündükleri için söylüyorlar 200-250cc ile başlarsan vücut alışır el ayak denge kombinasyonun oturur. ayaklarının tam yere oturmadığını düşünerek yüksek cc motorlara girersen başlangıçta ölmezsen bile sakatlanırsın emin ol sen iyi sürebilirsin yanındaki seni düşünmez ters hareket yapar olan sana olur. Amcam sol ayağını kaybetti motor kazasında babamda kaç defa kaza yaparak kemik kırdı defalarca yattı bildiğim için söylüyorum. sağlık herşeyden önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enver Arda
CRF 450 R (95cm sele yüksekliği) hariç neredeyse her motoru kullanırsın herhalde

bende küçüklüğümden beri elektrikli 2 teker ve 3 teker motor kullanıyordum elektrikliden kastım akülü değil yanlış anlaşılmasın :D 50-60 km/h gören motorlar vardı neyse onlarda dahi düşmüşlüğüm var 1-2 defa atv ile aynı şey değil emin ol insanlar seni düşündükleri için söylüyorlar 200-250cc ile başlarsan vücut alışır el ayak denge kombinasyonun oturur. ayaklarının tam yere oturmadığını düşünerek yüksek cc motorlara girersen başlangıçta ölmezsen bile sakatlanırsın emin ol sen iyi sürebilirsin yanındaki seni düşünmez ters hareket yapar olan sana olur. Amcam sol ayağını kaybetti motor kazasında babamda kaç defa kaza yaparak kemik kırdı defalarca yattı bildiğim için söylüyorum. sağlık herşeyden önemli
Haklısın birazda bizim ülke ile ilgili bir sorun yollar olsun sürücüler olsun

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Her motoru kullanırsın. 170 ila 180 arası motosiklet için en ideal boy aralığıdır. sorun 1.90 ve üstünde başlıyor ( 1.90'ım)

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Enis Solak
Alıntıyı görüntüle
Böyle gözüküyormuş

Dostum diğerlerini bilmem fakat bir bildiğim var ki söylüyorum. Yüksek cc motorlar ağırlar ve sen hiç tecrübenin olmadığını söylüyorsun, olay motorun ağır olmasında bitmiyor giderken ve düşük hızlarda manevra yaparken ekstra yük biniyor iyice zorlaşıyor kontrolü ve racing modellere bakıyors... neyse sen zaten bildiğini yapacaksın, hayatta kal gideceğimiz çok uzun, virajlı yollar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enver Arda
Dostum diğerlerini bilmem fakat bir bildiğim var ki söylüyorum. Yüksek cc motorlar ağırlar ve sen hiç tecrübenin olmadığını söylüyorsun, olay motorun ağır olmasında bitmiyor giderken ve düşük hızlarda manevra yaparken ekstra yük biniyor iyice zorlaşıyor kontrolü ve racing modellere bakıyors... neyse sen zaten bildiğini yapacaksın, hayatta kal gideceğimiz çok uzun, virajlı yollar var.
İlk başta racıng motor ile başlamayacağım sadece bana olup olmayacağını sormuştum ama konu buralara geldi :D resimde de boyuma olmuş mu olmamış mı diye sormuştum

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Hocam motor sürmenin boyla alakası var la yok arasında çok kısa olanlar da sürüyor yani ayakların yere degiyorsa sorun yok ister parmak ucu ister topuk yerde olsun tecrübe biraz da

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,985
Üyeler
141,655
Son üye
ibrahim6048
Top Bottom