Neler Yeni

Replika Nike ayakkabı nereden alınır?

EmirRivia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Nar
Selam arkadaşlar. Replika Nike ayakkabı almak istiyorum, sürekli giymeyeceğim, arada bir giymek için almak istiyorum. Nike dunk serisi gibi modeller satan güvenilir yer var mı acaba? Dolap'ta satan var ama beden bulamadım.

Replika alınmaz
-Ayak kokusu
-Mantar
Gibi birçok sağlık sorunu çıkarıyor kalitesi ve rahatsız hissettirmesini söylemiyorum bile bütçe söylersen yardımcı oluruz Kinetix bile daha iyidir replikadan

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Selam arkadaşlar. Replika Nike ayakkabı almak istiyorum, sürekli giymeyeceğim, arada bir giymek için almak istiyorum. Nike dunk serisi gibi modeller satan güvenilir yer var mı acaba? Dolap'ta satan var ama beden bulamadım.
dhgate panda gibi yerlerden al.Alabileceğin en kaliteli replika
replika derken utanıyorum çünkü gerçeğinden iyiler:) gerek görüntü gerek kalite birebir.
bir forma aldım arkadaşaa dg hediyesi böyle bir kalite yok

Existentia

80+ Silver
dhgate üzerinde ucuza arada giymek için ayakkabı aldım memnun kaldım her sipariş sorunsuz oluyor mudur bilmiyorum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

dhgate panda gibi yerlerden al.Alabileceğin en kaliteli replika
replika derken utanıyorum çünkü gerçeğinden iyiler:) gerek görüntü gerek kalite birebir.
bir forma aldım arkadaşaa dg hediyesi böyle bir kalite yok
hocam bir arkadaşım biraz daha pahalı bir model söyledi cidden pahalı klonlar gerçegine çok yakın oluyor ben en ucuzunu aldım yine memnunum

EmirRivia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Nar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Replika alınmaz
-Ayak kokusu
-Mantar
Gibi birçok sağlık sorunu çıkarıyor kalitesi ve rahatsız hissettirmesini söylemiyorum bile bütçe söylersen yardımcı oluruz Kinetix bile daha iyidir replikadan
Hocam orijinal ayakkabım mevcut sadece arada bir giymek için istiyorum sürekli giymeyeceğim

The GodFather

80+ Silver
Benim fikrim replika ürün alanın kendine saygısı yoktur. Herkesin fikrine saygı duyuyorum linçlemeyin

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Zamaninda Ankara Kizilaydan cakma puma sneaker almistim. 3 yil giydim yirtilma catlama olmadi bu sene orjinal aldim ustu catladi iade ettik :D

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Furkan ŞENGÜL
hocam hangi şehirde oturuyorsunuz ve bütçeniz nedir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0