Neler Yeni

Çentiksiz En İyi Telefon Önerileri

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
Bütçe
10000
Şu an Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum. Çentiği, kıvrımı vs gibi şeyleri olmayan, dümdüz monitör gibi ekranı olan en yüksek seviye telefonları arıyorum. Bütçe yazdım ama güzel ürün varsa üstüne çıkarım. Çentik ve kıvrım gibi şeyler olunca oyuncak gibi hissettiriyor hiç sevmiyorum.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,372
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Samsung a34 e bakabilirsiniz hocam 11 bine satılıyor kamera işlemci falan bu bütçelerdeki en iyisi galiba

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

victreX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet
Maalesef o fiyatlarda çentiksiz bir telefon bulmanız zor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef o fiyatlarda çentiksiz bir telefon bulmanız zor
hocam hangi fiyata bulabilirim peki? şu çentik mevzusunu apple saldı ben hiç sevemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-s8-plus-64-gb-fiyati,53764285.html En iyisi yahu (!)
şaka bir yana bu devirde bu fiyatlarda sıfır çentiksiz telefon bulmak samanlıkta iğne aramak gibi nerdeyse hepsi damla çentik
@şahin doğan hocam bi el atarsan
hocam katılıyorum ama nefret ediyorum bu mevzudan ya. popup kameralı bakıcam en kötü valla.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Şu an Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum. Çentiği, kıvrımı vs gibi şeyleri olmayan, dümdüz monitör gibi ekranı olan en yüksek seviye telefonları arıyorum. Bütçe yazdım ama güzel ürün varsa üstüne çıkarım. Çentik ve kıvrım gibi şeyler olunca oyuncak gibi hissettiriyor hiç sevmiyorum.
Ayarlardan çentik gizleme diye bir şey var açınca çentiğin orayı siyah yapıp çentiği gizliyor 11k ya a34 öneririm

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ayarlardan çentik gizleme diye bir şey var açınca çentiğin orayı siyah yapıp çentiği gizliyor
benim nokta kamera 10s i ben 1 sene boyunca öyle kullanmıştım :D farketmemişimde bunu

victreX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet
hocam hangi fiyata bulabilirim peki? şu çentik mevzusunu apple saldı ben hiç sevemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam katılıyorum ama nefret ediyorum bu mevzudan ya. popup kameralı bakıcam en kötü valla.
Kamera deliği neredeyse her telefonda var, s24 ultra gibi amiral gemileri bile bu tasarımı kullanıyor hala.

Orta seviyeli pop-up kameralı telefonları 1-2 sene önce huawei çıkarmıştı sanırım ama sırf onun için de alınmaz bence, zaten google servisleri de yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kamera deliği neredeyse her telefonda var, s24 ultra gibi amiral gemileri bile bu tasarımı kullanıyor hala.

Orta seviyeli pop-up kameralı telefonları 1-2 sene önce huawei çıkarmıştı sanırım ama sırf onun için de alınmaz bence, zaten google servisleri de yok.
Kızağın bozulması gibi bi durumda söz konusu olabilir ondan bu tasarımı çoğu marka modellerinde kullanmıyor

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-s8-plus-64-gb-fiyati,53764285.html En iyisi yahu (!)
şaka bir yana bu devirde bu fiyatlarda sıfır çentiksiz telefon bulmak samanlıkta iğne aramak gibi nerdeyse hepsi damla çentik
@şahin doğan hocam bi el atarsan
hocam cihaza baktım ama sizce mate 10 litedan geçmek mantıklı olacak mı? hani çok şey istiyorum galiba ama daha üst bişey istiyorum. hafıza ve ram anlamında aynı en basitinden.

Top Bottom